مناسب ترین ضد ویروس‎ها برای ویندوز ۷ معلوم شدند


با دیگران به اشتراک بگذارید

بهترین آنتی ویروس‎ها برای ویندوز ۷ مشخص شدند

انستیتو آلمانی AV-TEST در جدیدترین گزارش خود که روز پیش انتشار داده شد، به ترتیب محصولات امنیتی Kaspersky، Bitdefender و Trend Micro را از میان ۲۳ محصول، به عنوان خوب ترین راهکارهای موجود برای حفاظت از کامپیوترهای مجهز به ویندوز ۷ شناساند.

تصویر و عکس خوب ترین آنتی ویروس‎ها برای ویندوز 7 مشخص شدند

در جدیدترین رده بندی AV-TEST  تنها سه راه کاری امنیتی کامیاب به کسب امتیاز کامل در هر یک از تست های محافظت، سرعت و استفاده راحت شده اند. Kaspersky ،Bitdefender و Trend Micro این افتخار بزرگ را از آن خود کردند اما همگی محصولات پولی هستند. در بین محصولات رایگان، Avast پیشتاز است. AV-TEST برای بررسی کارآمدی آنتی ویروس ها در تست امنیت، از ۱۵,۰۰۰ بدافزار شناخته شده بهره گرفته که تنها Kaspersky و Bitdefender کامیاب به تشخیص و مسدود کردن کلیه نمونه ها شده اند. در همین حال به ترتیب Trend Micro ،Symantec و F-Secure با اختلاف اندک در جایگاه های بعدی قرار گرفته اند و جزو قوی ترین محصولات در زمینه تشخیص بدافزارها هستند.

در همین حال Comodo و Microsoft به ترتیب با کسب امتیاز ۳ و ۳.۵، ضعیف ترین عملکرد حفاظتی را به اکران قرار داده اند. بررسی های AV-TEST نتایج قابل توجه دیگری نیز با خود دارد، Avast و Microsoft بالاترین نرخ تشخیص اشتباه (false positive) در بین محصولات رایگان دارند. جالب تر اینکه به چشم مییاید محصولات رایگان بیشتر از محصولات پولی باعث افت کارایی (کُندی) دستگاه می شوند.

“در حالی که ۹ محصول در بخش تست سرعت (کارایی) امتیاز ۵.۵ را از ۶ کسب کرده اند، امتیاز اغلب محصولات رایگان بین ۳.۵ تا ۵ است. ضروری به ذکر است کسب امتیاز ضعیف تر توسط محصولات رایگان لزوماً به معنای کُند کردن کامپیوترها نیست و این اختلاف صرفاً در بررسی های تخصصی نشان داده میشود. “

 بدین ترتیب AV-TEST یکبار دیگر Kaspersky ،Bitdefender و Trend Micro خوب ترین راهکاری امنیتی موجود شناساند.

****نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود****

نگارش از: شهريار ف.

کامپیوتر و نرم افزار در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از دل تنگ گنهکار برآرم آهی
««« »»»
کتش اندر گنه آدم و حوا فکنم

مناسب ترین ضد ویروس‎ها برای ویندوز ۷ معلوم شدند

TT / 36 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال