همایش "تسخیر لانه های جاسوسی مجازی استکبار جهانی" برگزار می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

همایش "تسخیر لانه های جاسوسی مجازی استکبار جهانی" برگزار می شود

رئیس ستاد مرکزی برگزاری بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان از برگزاری همایش "تسخیر لانه‌های جاسوسی جایزی استکبار دنیاای" گزارش کرد.

تصویر و عکس همایش "تسخیر لانه های جاسوسی جایزی استکبار دنیاای" به انجام رسانده میشود

به گزارش «نسیم آنلاین»، حسین کاشانی پور رئیس ستاد مرکزی برگزاری بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان در مکالمه با تسنیم از برگزاری همایش «تسخیر لانه های جاسوسی جایزی استکبار دنیاای» از سوی این ستاد گزارش کرد و گفت: همایش «تسخیر لانه های جاسوسی جایزی استکبار دنیاای» در روز یکشنبه هفته آینده، (۲۵ مهر) به انجام رسانده میشود.

وی در تشریح جزئیات برگزاری همایش «تسخیر لانه های جاسوسی جایزی استکبار دنیاای»، افزود: براساس برنامه ریزیهای انجام شده، قرار است حسن رحیم پور ازغدی پژوهشگر و استاد حوزه و دانشگاه و نیز رضا سراج فعال سیاسی اطراف ابعاد مبارزه با استکبار سخنرانی کنند.

رئیس ستاد مرکزی برگزاری بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان با بیان اینکه همایش «تسخیر لانه های جاسوسی جایزی استکبار دنیاای» در محل تالار اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به انجام رسانده میشود، اظهار کرد: این همایش در روز یکشنبه آینده، (۲۵ مهر) از ساعت ۱۵ تا ۱۷:۳۰ به انجام رسانده میشود.

کاشانی پور با تأکید بر اینکه در همایش «تسخیر لانه های جاسوسی جایزی استکبار دنیاای» فعالان استکبارستیزی در فضای جایزی حضور دارند، گفت: در این همایش از اساتید، تلاشگران و مؤثران حوزه ها مبارزه با استکبارستیزی نیز فرا خوانده ایم.

وی افزود: قرار است در همایش «تسخیر لانه های جاسوسی جایزی استکبار دنیاای» خلال قرائت اشعاری توسط میلاد عرفان پور، شاعر برجسته انقلاب اسلامی، مدال اقدام نیز به چندین مؤثر فعال در فضای جایزی در راستای استکبارستیزی که اقدامات تاثیر می داری در این حوزه داشته اند، مدال «اقدام» اهدا شود.

رئیس ستاد مرکزی برگزاری بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان، خاطرنشان کرد: قرار است در بخش دیگری از همایش «تسخیر لانه های جاسوسی جایزی استکبار دنیاای» بخشهایی از مستند «جزیره فارسی» نیز به تصویر کشیده شود.

*******************

متن از : فرشاد ق.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گره به باد مزن گر چه بر مراد رود
««« »»»
که اين سخن به مثل باد با سليمان گفت

همایش "تسخیر لانه های جاسوسی مجازی استکبار جهانی" برگزار می شود

TT / 64 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال