دستگیری اعضای گروه های افراطی در زاهدان


با دیگران به اشتراک بگذارید

دستگیری اعضای گروه های افراطی در زاهدان

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی زاهدان گفت: عوامل افراطی که تلاش داشتند تفکرات انحرافی و وحدت‌ستیزانه خود را به داخل هیأت‌های مذهبی منطقه نفوذ دهند، پیش از هر نوع اقدام، شناسایی و نکته پیگرد قضایی قرار گرفتند.

تصویر و عکس دستگیری اعضای گروه های افراطی در زاهدان

به گزارش «نسیم آنلاین»، محمد مرزیه امروز در مکالمه با فارس در زاهدان اظهار داشت: فتوای هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب، به وحشت افتیم کننده خط قرمز نظام اسلامی و سیستم قضایی کشور است.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی زاهدان ادامه داد: منویات رهبر معظم انقلاب به عنوان مناسبترین مقام مجلسی کشور در خصوص رعایت حرمت مقدسات همه مذاهب اسلامی برای همه افراد الزام آور است و همه باید از آن تمکین کنند.

این مسؤول اضافه کرد: هنجارشکنان و افرادی که به هر شکل به امنیت عمومی و وحدت حاکم بر منطقه خدشه وارد کنند باید منتظر برخورد قاطع سیستم قضایی باشند و ما نیز به عنوان مدعی العموم اجازه چنین ناهنجاری هایی را به آنان نخواهیم داد.

وی ادامه داد: در همین راستا با پیگیری و رصد عزیزان مرکز اطلاعات سپاه سلمان، در سیستان و بلوچستان، عوامل افراطی که در جریان ایام عزای اباعبدالله الحسین (ع) در زاهدان تلاش داشتند تفکرات انحرافی و وحدت ستیزانه خود را به داخل هیئات مذهبی منطقه نفوذ دهند پیش از هر نوع اقدام، تشخیص داده شدند و با هماهنگی این دادستانی نکته پیگرد قضایی قرار گرفتند.

مرزیه اضافه کرد: کتب و جزوات یافته شده از این افراد بیانگر رابطه آنان با برخی شخصیت ها و گروه های افراطی بود و از همین رو اجازه فعالیت سوء از آنان سلب شد.

وی تصریح کرد: از آنجا که نگاه سیستم قضایی مبنی بر اصلاح و جلو گیری است تعهد ضروری از افراد فریب خورده اخذ شد و نسبت به تکرار هر نوع ناهنجاری و دامن زدن به اقدامات ضد وحدت و ایجاد اختلاف مذهبی هشدار ضروری به آنان داده شد.

دادستان مرکز سیستان و بلوچستان بیان کرد: امنیت کنونی در سایه وحدت و اخوت شیعه و سنی و تلاش شبانه روزی نیروهای امنیتی ارتشی و انتظامی به دست آمده و اجازه نمی دهیم افرادی سود گاز بزن و تفرقه طلب که به فرمایش رهبری فرزانه انقلاب مزدور دشمن به حساب مییایند با ناهنجاری و تفرقه انگیزی فضای امن استان را بر هم زنند.

وی اضافه کرد: برخورد به موقع و رصد دقیق تحرکات افراد و گروه های تفرقه انگیز و وحدت ستیز در دستور کار سیستم قضایی و نیروهای امنیتی و انتظامی قرار دارد و در این مسیر با هیچ فرد یا گروهی تعارف نخواهیم داشت.

— لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد —

نگارش توسط : سالومه .ی

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از آب ديده صد ره طوفان نوح ديدم
««« »»»
و از لوح سينه نقشت هرگز نگشت زايل

دستگیری اعضای گروه های افراطی در زاهدان

TT / 42 — TP / 10%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات