بروزرسانی Pokemon Go با تغییراتی در باشگاه ها و تصاحب پوکمون ها منتشر شد


خبر مرتبط

بازیکنان Pokemon GO تا امروز بیش از ۱۰۰ میلیارد قدم راه رفته‌اند

طرفداران پوکمون گو می‌توانند بروزرسانی جدید این بازی را از فروشگاه‌های گوگل پلی و اپ استور اپل دریافت کنند. همان‌طور که نیانتیک لبز (Niantic Labs)، سازنده‌ی بازی، وعده داده بود، اکنون می‌توان با شرایطی پوکمون‌ها را آسانتر گرفتار کرد و این قابلیتی است که انتظار می‌رود بازیکنان سطح بالا به‌خوبی از آن بهره ببرند. در آن‌سو سازوکارهای باشگاه‌ها (Gym) هم دچار تغییراتی شده که می‌تواند کارایی مبارزات تمرینی را افزایش دهد.

نیانتیک لبز به‌طور خلاصه درباره‌ی تغییرات نسخه‌های 0.41.2 و  1.11.2 بازی‌اش این‌طور نوشته است:

امتیاز شکار کردن: مربیان می‌توانند با گرفتار کردن هرچه بیشتر یک نوع پوکمون، از امتیازهای ویژه‌ای جهت گرفتن آن پوکمون برخوردار شوند.

بروزرسانی تمرین‌های باشگاه: اکنون مربیان قادر هستند تا در باشگاه‌های هم‌رنگ‌شان ۶ پوکمون را برای مبارزه جمع کنند. همچنین می‌توان سطح CP پوکمون مقابل را، جهت تمرین، موقتاً کاهش داد.

صفحه‌های Egg و Incubator: در این صفحه‌ها مقدار مسافت طی شده، در بازه‌های زمانی معین بروز می‌شود و نیازی نیست که مربی صفحه را ببندد و از نو باز کند.

سایر موارد: تعدادی از مشکلات مربوط به صدا حل شده، مدت انیمیشن دگرگونی پوکمون‌ها کاهش پیدا کرده و مشکلاتی جزئی رفع شده است.

نظر شما درباره‌ی بروزرسانی اخیر پوکمون گو و کلاً ویژگی‌های این بازی موبایل چیست؟

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال