یک روز هم نوبت شکست کشورمان ایران می رسد!


با دیگران به اشتراک بگذارید

یک روز هم نوبت شکست ایران می رسد!

سرمربی آلمانی کره ای ها با علم به این موضوع که باید خود را آماده انتقادات ویرانگر رسانه های این کشور کند با لشگر شکست خورده تیمش به اینچئون بازگشت.

به گزارش “ورزش سه”، قافله کره پس از شکست تاریخی برابر کشورمان در ورزشگاه آزادی در حالی تهران را ترک و به دبی بازگشت که در فرودگاه این شهر ۱۷ بازیکن شاغل در لیگ های اروپایی از تیم طلاق گرفته و مربی آلمانی تنها در محضر ۶ بازیکن شاغل در کی لیگ به شهر اینچئون بازگشت تا پاسخگوی ناکامی اش در کشورمان باشد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس یک روز هم نوبت شکست کشورمان می رسد!

اولی اشتیلیکه به محض خروج از تالار ترانزیت فرودگاه اینچئون همان طور که انتظار می کشید در محاصره نمایندگان رسانه های گروهی این کشور قرار گرفت و نزدیک به ۳۰ دقیقه به سئوالات و انتقادات آنها پاسخ داد با این فرضیه که بتواند با گفتمانهایش کمی از فشار انتقادات و گاز بزن ناامید کننده اطراف تیمش را کم کند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس یک روز هم نوبت شکست کشورمان می رسد!

در قسمتی از گفت و گو اشتیلیکه ادعای جالبی را مطرح کرد که نمایان میکند این مربی حسابی از اکران قدرتمندانه کشورمان برابر شاگردانش در شوک قرار دارد چون برای اولین بار بود کره اینشکلی ذلیل مقابل کشورمان شکست می خورد آن هم بدون حتی یک موقعیت گل! اولی زمانی با سئوال خبرنگاری در همین خصوص روبرو شد، گفت:« هنوز خودم به پاسخ قانع کننده ای در این خصوص نرسیدم که چگونه می شود تیمی مثل ما جلوی کشورمان یک موقعیت گل خلق نکند! با این حال از هیچ چیزی ناامید نیستم و تمام تلاشم را می کنم که مقابل ازبکستان بتوانیم با رسیدن به سه امتیاز همه چیز را جبران کنیم».

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس یک روز هم نوبت شکست کشورمان می رسد!

سرمربی کره جنوبی در ادامه اطراف سئوالات خبرنگاران در خصوص ثبت فاجعه بزرگ چهار شکست متوالی و این که او مدعی شده با هر مربی در این سال ها به کشورمان باخته اند، اضافه کرد:« من منظور خاصس از آن صحبت نداشتم و تنها می درخواستم فشار روحی و روانی روی بازیکنان را تشریح کنم اما به هر حال هر تیم بزرگ و آماده یک روز دچار افت می شود و کشورمان هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود و به زودی روزی می رسد که طرفداران کره هم مزه خوب تری مقابل کشورمان را خواهند چشید».

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس یک روز هم نوبت شکست کشورمان می رسد!

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس یک روز هم نوبت شکست کشورمان می رسد!

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس یک روز هم نوبت شکست کشورمان می رسد!

— همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد —

نگارش توسط : فرنوش ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيا که دوش به مستی سروش عالم غيب
««« »»»
نويد داد که عام است فيض رحمت او

یک روز هم نوبت شکست کشورمان ایران می رسد!

TT / 84 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات