برگومی: مالدینی باید پیشنهاد میلان را قبول می کرد


برگومی: مالدینی باید پیشنهاد میلان را قبول می کرد

طرفداری- جوزپه برگومی، معتقد است مالدینی باید پیشنهاد میلان را می پذیرفت. مالدینی با پیشنهاد چینی ها برای سمت مدیر فنی باشگاه رو به رو شد اما آن را به حد کافی قانع کننده ندانست و رد کرد.

حال برگومی در مصاحبه ای با Il Giorno، گفته است:

با دوستم پائولو در این زمینه، مخالفم. اگر جای او بودم  پیشنهاد مدیران جدید میلان را می پذیرفتم، شخصی مانند او پس از یک ماه در باشگاه به همه می توانست چیزهایی یاد دهد و مفید باشد. توتی را در نظر بگیرید، بی توجه به همه حرف های بی معنی که زده می شود هنوز هم برای رم مفید است، یا از هواداران یوونتوس در مورد الکس دل پیرو بپرسید، همه آن ها آرزوی ریاست او در این باشگاه را دارند که خواسته به جایی است. اگر مالکان چینی اینتر پیشنهاد مشابهی با پیشنهاد مالکان میلان که به مالدینی ارائه کردند، به من ارائه کنند، بی هیچ شکی قبول می کنم. 

برگومی در 756 بازی برای اینتر به میدان رفت، در حالیکه پائولو مالدینی در 902 بازی برای روسونری به میدان رفته است. دل پیرو در 705 بازی و فرانچسکو توتی 764 بازی که همگی اسطوره های بزرگی هستند.

برگومی همچنین در مورد رقابت برای فتح اسکودتو، افزود:

یوونتوس گزینه اصلی است. ناپولی نباید دست کم گرفته شود و من امید چندانی به رم و میلان ندارم. در مورد اینتر، دی بوئر مرا ناامید نکرده است اما من دلیل بازی کردن یووتیچ به جای گابیگل را نمی فهمم. اینتر همچنان در حال بازسازی شدن است. خواهیم دید.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال