پیروانی: هدف ما صعود به جام جهانی است/ بازی با قطر برای ما مهم است


با دیگران به اشتراک بگذارید

پیروانی: هدف ما صعود به جام جهانی است/ بازی با قطر برای ما مهم است

خبرگزاری فارس: پیروانی: هدف ما صعود به جام دنیاای است/ بازی با قطر برای ما اهمیتی می دارد

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان نقل کرد: فردا ما بازی اهمیتی می داری با تیم ملی قطر داریم و هدف اول ما صعود به جام دنیاای است.

به گزارش خبرگزاری فارسی و به نقل از سایت مجلسی فدراسیون، امیر حسین پیروانی، سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان نقل کرد: از تمام افرادی که در این نشست حضور دارند، کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال بحرین تشکر و قدردانی می کنم.
وی نقل کرد: تیم ما از لحاظ روحی، روانی و جسمی آمادگی کامل را برای شرکت در این دوره از مسابقات دارد و تمام هدفمان این است که به موفقیت بالایی دست کشف کنیم و عنوان قهرمانی را کسب و به مسابقات جام دنیاای صعود کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنانی که در مسابقات دوره پیش میانمار برای کشورمان بازی می کردند، هم اکنون در بحرین حضور دارند، نقل کرد: همه این بازیکنان تازه هستند و به دلیل شرایط سنی، هیچ کدام از ملی پنهان کن قبلی در تیم ما نیستند.
وی درباره اینکه تیم کشورمان بازیکن مصدوم و محروم دارد، در ادامه بیان کرد: بازیکن محروم و مصدوم نداریم و همه در تندرست کامل به سر میبرند و آماده هستند تا اکران خیره کننده ای را از خود به مکان قرار بدهند.
سرمربی تیم ملی در خصوص بازی با قطر نقل کرد: به هر۱۶ تیم حاضر در این دوره از بازی ها ارج مینهم اما بازی با قطر برای ما اهمیتی داشته چرا که قطر قهرمان دوره قبلی این مسابقات بوده است. ما دوست داریم به جام دنیاای صعود کنیم و این هدف ما است.
وی در پاسخ به این پرسش که تیم کشورمان چه اردوهایی داشته و بازیکنان در چه سطحی از آمادگی هستند، نقل کرد: تیم مایران از ۲۱ ماه پیش تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده و در چین، آلمان، کشور ترکیه و سنگاپور اردوها و مسابقات تدارکاتی گوناگونی را به انجام رسانده و از لحاظ روحی و جسمی آماده هستیم تا کیفیت بالایی از خود را به اکران قرار بدهیم.
پیروانی در پایان نقل کرد: من به تیم به قطر ارج مینهم اما برای گرفتن بالاترین امتیاز فردا به مصاف قطر می رویم.

– براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد –

گردآوری توسط : بهناز ذ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هزار نقد به بازار کانات آرند
««« »»»
يکی به سکه صاحب عيار ما نرسد

پیروانی: هدف ما صعود به جام جهانی است/ بازی با قطر برای ما مهم است

TT / 67 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال