ادامه پروسه بازپروری آکادمی منچستریونایتد با استخدام 50 استعدادیاب جدید


طرفداری– باشگاه منچستریونایتد در طول چند ماه گذشته، 50 استعدادیاب جدید را به استخدام خود در آورده است. این استخدام ها، بخشی دیگر از پروژه ای گسترده برای تغییر دادن سیستم پرورش بازیکنان جوان حاضر در تیم های پایه این باشگاه به شمار می رود.

به گزارش سایت DailyMail، منچستریونایتد در طول یک سال گذشته در حال مرور و بازبینی سیستم جذب بازیکنان جوان و همچنین پرورش این بازیکنان در آکادمی اش بوده است. یکی از یافته های سران این باشگاه برای تقویت این آکادمی، نیاز آن ها برای داشتن استعدادیاب های بیشتر در سراسر جهان بوده است. یونایتد برای برطرف کردن این مشکل و تامین نیروی انسانی مناسب جهت دیده بانی کردن تمام استعدادهای جوان، افراد جدیدی را در تمام قاره های جهان استخدام کرده تا از رقبایش در جذب ستاره های کم سن و سال پیشی بگیرد.
ادامه پروسه بازپروری آکادمی منچستریونایتد با استخدام 50 استعدادیاب جدید

مارکوس رشفورد (دومین نفر از سمت راست) و اکسل توانزبه (چهارمین نفر از سمت راست) در حال بازی در تیم زیر 18 ساله های منچستریونایتد. سال 2014

شنیده ها حاکی از این است که جذب بازیکنان جدید – هم برای تیم بزرگسالان باشگاه و هم برای تیم های پایه – اکنون زیر کنترل یک بخش در آمده است. پیش از این، منچستریونایتد برای جذب بازیکنان جوان خود با یک گروه مجزا و کوچک کار می کرد که به سرمربی تیم گزارش می دادند. این سیستم به طور مشخص در زمان سر الکس فرگوسن اجرا می شد. مدیر اجرایی منچستریونایتد – اد وودوارد – پس از اینکه نیاز به گسترش دادن هیئت استعدادیابان تیمش را  حس کرد، سیستم قبلی را لغو کرد و سیستم جدید شناسایی و جذب بازیکنان جوان را پیاد کرده کرد. اکنون منچستریونایتد در کشورهای کلیدی در زمینه ظهور استعدادهای فوتبالی، بیش از یک چشمِ نظاره گر را دارد.
ادامه پروسه بازپروری آکادمی منچستریونایتد با استخدام 50 استعدادیاب جدید

اد وودوارد، مدیر اجرایی منچستریونایتد

همانطور که پیش از این در طرفداری خواندید، از ماه ژانویه تاکنون، 50 استعدادیاب از طریق سازمان ورزشی Nolan Partners به استخدام شیاطین سرخ در آمده اند. مسئول تماشا و آنالیز بازی رقیبان منچستریونایتد در زمان لوئیس فن خال که مارسل بوت نام دارد، با ارتقای شغلی به پستی جدید در سیستم جدید استعدادیابی باشگاه رسیده است. بوت همچنین به عنوان رئیس بخش استعدادیابی جهانی منچستریونایتد منصوب شده است و اکنون در کنار جیم لاولر – از اعضای اصلی این بخش- کار خواهد کرد. همچنین گفته شده است که ادامه کار بوت در منچستریونایتد – در حالی که لوئیس فن خال از این باشگاه کنار گذاشته – با رضایت سرمربی هلندی فصل گذشته یونایتد بوده است و فن خال مشکلی با کار کردن بوت زیر نظر ژوزه مورینیو ندارد. مارسل بوت در  بایرن مونیخ نیز زیر نظر لوئیس فن خال کار می کرد، اما پس از اخراج شدن فن خال از باشگاه مونیخی، همچنان به کارش در باواریا ادامه داد.

ادامه پروسه بازپروری آکادمی منچستریونایتد با استخدام 50 استعدادیاب جدید

مارسل بوت، رئیس جدید بخش استعدادیابی منچستریونایتد

منچستریونایتد در طول یک سال سال گذشته آکادمی خود را با تغییرات زیادی همراه کرده است. پس از جدایی برایان مک کلیر – مدیر سابق آکادمی منچستریونایتد- از این باشگاه، در فصل گذشته بود که نیکی بات پس از چند ماه خالی بودن این پست، به عنوان جایگزین مک کلیر به روی کار آمد.  این تغییر مدیریت با تغییرات زیادی در تیم های پایه  منچستریونایتد، سرمربیان آن ها و نحوه فعالیت و جذب بازیکنان آن ها همراه بوده است. در تابستان امسال، یونایتد علاوه بر خریدهای پر زرق و برقی همچون پل پوگبا، زلاتان ابراهیموویچ و هنریک مخیتاریان، در رده های سنی خود نیز تنی چند از بازیکنان مطرح در رده های سنی زیر 18 و زیر 16 را جذب کرد که از جمله آن ها می توان به تاهیت چونگ و نیشان بورکارت اشاره کرد.
ادامه پروسه بازپروری آکادمی منچستریونایتد با استخدام 50 استعدادیاب جدید

نیکی بات، از اعضای “کلاس 92” و رئیس کنونی آکادمی باشگاه منچستریونایتد

گفتنیست 50 استعدادیاب جدید منچستریونایتد، سالانه دو بار از سراسر جهان به کمپ تمرینی این باشگاه – کرینگتون – سفر خواهند کرد تا خلاصه ای از مشاهدات خود را به باشگاه ارائه کنند و بدین گونه یونایتد استراتژی جدید جذب استعدادهایش را به پیش خواهد بود.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال