په په ستاره بعدی‌ رئال مادرید که قراردادش را تمدید خواهد کرد


په په ستاره بعدی‌ رئال مادرید که قراردادش را تمدید خواهد کرد

 طرفداری- په په، مدافع پرتغالی باشگاه رئال مادرید پس از تونی کروس قرارداد خود را با لوس بلانکوس تمدید خواهد کرد.

به گزارش AS و به نقل از رادیو اسپانیا، قرارداد فعلی په په تا سال ۲۰۱۸ تمدید خواهد شد که احتمالا آخرین قرارداد این مدافع با رئال مادرید خواهد بود. په په یک سال دیگر به قرارداد فعلی خود اضافه خواهد کرد. په په انتهای این فصل آزاد خواهد بود که با باشگاه‌های دیگر مذاکره کند و به همین خاطر رئال مادرید می‌‌خواهد یک سال دیگر با او قراردادش را تمدید کند. 

با این حال، رادیو اسپانیا می‌‌گوید که احتمالا پس از توافق نهایی‌ با باشگاه این قرارداد هفته بعد اعلام خواهد شد و پس از وی لوکا مودریچ، کریستیانو رونالدو و گرت بیل هم در صف تمدید قرارداد هستند. 

په په قبلا گفته بود تا آخرین ثانیه‌ها منتظر رئال مادرید خواهد بود و اگر آنها نخواهند که قرارداد او را تمدید کنند، شاید به فکر بازنشستگی بیفتد. این مدافع ۳۳ ساله حالا یکی‌ از اصلی‌‌ترین بازیکنان رئال مادرید است. او سال ۲۰۰۷ به سانتیاگو برنابئو آمده بود.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال