اعمال تغییرات در Gears of War 4 با توجه به نظر بازیکنان


یکی از بازی‌هایی که اخیرا منتشر شد و تحسین منتقدین و گیمرها را در بر داشت، بازی Gears of War 4 بود. حال مشخص شده که استودیو Coalition، سازنده بازی، با توجه به نظرات بازیکنانی که دسترسی پیش از موعد به بازی داشته‌اند، تغییراتی را در بازی اعمال کرده است. استودیو سازنده بازی، با انتشار یک بروزرسانی، نه تنها قیمت پک الیت را از ۴۰۰۰ به ۳۵۰۰ کاهش داده است. همچنین شما با انجام مسابقات مختلف، می‌توانید پول بیشتری نسبت به قبل به دست بیاورید. در ادامه، کوالیشن اعلام کرد که آنها از وجود یک باگ در بخش مسابقات بازی که میزان اعتبار برنده شده را صفر نشان می‌داد اما به بازیکن اعتبار می‌داد، مطلع هستند و به زودی آن را برطرف خواهند کرد.

این اقدام از سوی استودیو کوالیشن، اقدام بسیار جالب و خوبی است. کمتر دیده شده که سازنده بازی، پس از انتشار بازی خودش و فقط به دلیل درخواست طرفداران، قیمت آیتم‌های درون بازی را با کاهش روبه‌رو کند.

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال