ملی بر تن کن فوتسال کشورمان از توافق نهایی با قهرمان اروپا گزارش کرد و اظهار کرد هفته آینده برای حضور در لیگ قزاقستان به تیم غیرت ملحق می شود.

به‌ گزارش ‌ایسنا، حسین طیبی که یکی از ستاره‌های تیم‌ ‌ملی فوتسال کشورمان در جام دنیاای ۲۰۱۶ کلمبیا بود، از باشگاه غیرت قزاقستان پیشنهاد مجلسی گرفته و در آستانه پیوستن به این تیم مطرح اروپایی است.

تبلیغات
چگونه در اینترنت مارک سازی کنیم برنده تور رایگان ارمنستان شوید

حسین طیبی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره توضیح داد: تمام توافقات ضروری برای پیوستن به غیرت انجام شده است و تنها تست پزشکی باقی‌ مانده است. باید در روزهای آینده به قزاقستان بروم و اگر معضلی موجود نموجود باشد، با این تیم قرارداد امضا خواهم کرد. نماینده باشگاه غیرت در حال‌ حاضر در کشورمان حضور دارد. برای گرفتن ویزا و رضایت نامه و کارهای اداری باید در روزهای آینده اقدام کنم. به احتمال فراوان هفته‌ آینده به قزاقستان خواهم رفت چراکه لیگ این کشور از هفته آینده آغاز می شود.

بازیکن تیم تاسیسات دریایی تهران درباره رنجش وحید شمسایی از طلاق او و اینکه می‌توانست موضوع رفتنش را زودتر اعلام کند تا باشگاه تاسیسات دریایی به دنبال جانشینش باشد نیز توضیح داد: پیشنهاد باشگاه غیرت پیش از جام دنیاای نبوده و آنها پس از مسابقات به صورت مجلسی با من صحبت و فراخوان نامه را ارسال کردند. خلال اینکه معضلی برای طلاق از تاسیسات دریایی نداشتم و در قرارداد هم بندی وجود داشت که در صورت وجود پیشنهاد خارجی می‌توانم طلاق گیرم. بلافاصله پس از رسیدن فراخوان نامه به من، آن را به باشگاه اعلام کردم. فکر نمی‌کنم معضلی برای رضایت نامه موجود موجود باشد. تنها مساله مبلغی که بیشتر از تعداد بازی‌هایم از باشگاه گرفتم، وجود دارد که بدون شک آن را پس خواهم داد.

ملی‌پوش فوتسال کشورمان در پاسخ به این سوال که چرا تیم مگنوس کشور برزیل و هم بازی شدن با فالکائو را نبرگزید نیز گفت‌: خیلی دوست داشتم در مگنوس با فالکائو بازی کنم ولی با بزرگان فوتسال ‌مشورت‌ کردم و همه، تیم غیرت را سفارش کردند. به‌ هر حال این تیم قهرمان اروپاست و سرمربی، مربی و ۱۰ بازیکنش برزیلی هستند. نتو، بازیکن مطرح جهان نیز در این تیم بازی می‌کند. این شرایط برایم بهتر بود.

طیبی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که آیا نگران نیمکت نشینی در چنین تیم پر ستاره‌ای نیست هم در ادامه خاطر نشان کرد: همه چیز بستگی به سعی و تلاشم دارد. آگاهی میدارم فیکس بودن در چنین تیمی سخت است ولی باید بیشتر تلاش کنم. وقتی که در نوریل نیکل روسیه بازی می‌کردم، ستاره تیم بودم اما در غیرت قزاقستان، ۱۰ بازیکن ستاره وجود دارد. مدیرعامل باشگاه نیز به من گفت‌ به دنبال بازیکنان تاپ دنیا هستند. فکر می‌کنم تجربه و درگیری خوبی برایم باشد. امیدوارم بتوانم نماینده شایسته‌ای برای فوتسال کشورمان در اروپا باشم. به‌ هر حال تجربه حضور در لیگ اروپا برایم غریب نیست و من با توجه به حضورم در لیگ روسیه، شرایط خوب تری در تیم جدیدم خواهم داشت.

وی در پایان با اشاره به اینکه مسئولان باشگاه غیرت قزاقستان پیشنهاد انعقاد قرارداد دو ساله را به او مطرح کردند، به ایسنا نقل کرد: می‌خواهم با مسئولان باشگاه حرف زنم تا قرارداد یک ساله ببندیم چراکه دوست دارم با توجه به شرایط، آن را تمدید کنم.