نبرد بانوی شجاع عراقی با داعش! + عکس


 "ام هنادی" فرمانده یگان مأموریت های ویژه روز پنج شنبه به خبرنگار شبکه العالم گفت: زندگیم را وقف این کار کرده ام. این، پیامی است برای تمام سرکرده های داعش در جهان و تمام کافرانی که مدعی اسلام هستند، و همچنین برای تمام دشمنان اسلام و انسانیت.


وی افزود: همچنین پیامی است به همه مردانی که میدان را رها کرده و هتل نشینی را برگزیده اند، و جوانان را به حال خود رها کرده اند، تا قربانی شوند.

خبرنگار شبکه العالم از شمال صلاح الدین گزارش داد، همه نظامیان در این مناطق، "ام هنادی" را می شناسند. وی بارها هدف عملیات تروریستی قرار گرفته است اما همچنان به شرکت در عملیات آزادسازی موصل امیدوار است.

نزدیکان وی می گویند او همیشه الهام بخش آنها در میان جنگ بوده است.


یک سرباز عراقی به شبکه العالم گفت: "حاج خانم خیلی شجاع است، هیچ دشمنی تاب مقابله با او را ندارد، در عملیات شرقاط او با اولین خودرو آنهم بدون زرهپوش وارد میدان شد."

سرباز دیگری گفت: او معنای شجاعت برای تمام بانوان عراقی، و مایه سربلندی زنان عراقی است. هر زنی آرزو دارد مثل او باشد.

خانم وحیده یا ام هنادی، الگوی زنان عراقی است که می خواهند از خاکشان دفاع کنند. او اگر چه تنها زنی نیست که پا به میدان مبارزه گذاشته است اما همواره از زنان عراقی می خواهد همسر، پدر و فرزندان خود را تشویق به مبارزه کنند.

تروریست های داعش همسر و بسیاری از نزدیکان و همشهریانش را کشته اند، اما این زن همچنان دوشادوش مردان در عرصه حضور دارد و حتی یک قدم جلوتر از آنها وارد میدان عملیات می شود تا ثابت کند که شجاعت، زن و مرد نمی شناسد.
العالم

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال