چرا مسؤولان هزینه های سنگین ایران در قبال برجام را برای مردم بیان نمی کنند؟/ لطف در قاموس آمریکا وجود ندارد


با دیگران به اشتراک بگذارید

چرا مسؤولان هزینه های سنگین ایران در قبال برجام را برای مردم بیان نمی کنند؟/ لطف در قاموس آمریکا وجود ندارد

خبرگزاری فارس: چرا مسؤولان هزینه‌های سنگین کشورمان در قبال برجام را برای مردمان بیان نمی‌کنند؟/ لطف در قاموس ایالات متحده وجود ندارد

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان گفت: امروز مسؤولان هزینه‌های سنگین کشورمان در قبال برجام را برای مردمان بیان نمی‌کنند و لطف در قاموس ایالات متحده وجود ندارد.

آیت الله سیدمحمد شاهچراغی در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار داشت: برجام به نقل کرده دولت مردان به سرانجام رسید و مقام معظم رهبری هم از دولت و دست اندرکاران مذاکرات تشکر کردند و این را همه شنیدند؛ ولی یک جمله است و باید به آن اشاره شود.

وی تصریح کرد: بعضی ها خیال می کنند ایالات متحده درباره کشورمان لطف، محبت و همراهی کرده؛ نه ایالات متحده لطف و همراهی نکرده است.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان افزود: آمریکایی ها برای اینکه ما را ۱۲ سال تحریم های ظالمانه و اموال کشورمان را سال های سال بلوکه کردند و به سرانجام نرسیدند، مجبور به مذاکره شدند.

شاهچراغی افزود: امروز ایالات متحده مقداری از اموال خودمان را به ما داده است و این نامش لطف و مرحمت و محبت نیست؛ اصلاً لطف در قاموس ایالات متحده وجود ندارد.

وی تصریح کرد: ما به بخشی از خواسته هایمان رسیدیم و در مقابل هزینه سنگینی دادیم؛ چرا مسؤولان این هزینه سنگین را برای مردمان بیان نمی کنند؟

نماینده ولی فقیه در استان سمنان افزود: امروز یک طرفه نباید قضاوت کرد؛ مقام معظم رهبری فرمودند کسانی که این هزینه های سنگین را برای مردمان بیان نمی کنند، با ملت بی صداقتی می کنند.

شاهچراغی بیان کرد: این صداقت نیست که از هزینه های خیلی سنگین برای به فرجام منتقل کردن برجام نگوییم؛ ما در این سال ها سختی های فراوانی دیدیم و نباید حالا بگوییم ایالات متحده تشکر می کنیم.

وی تصریح کرد: ایالات متحده کوچولو نشده و همان ابلیس بزرگ است و ما نباید تحت تأثیر گاز بزن و فشار قرار بگیریم.

— ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد —

نگارش از : بهار ج.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو لاله در قدحم ريز ساقيا می و مشک
««« »»»
که نقش خال نگارم نمی‌رود ز ضمير

چرا مسؤولان هزینه های سنگین ایران در قبال برجام را برای مردم بیان نمی کنند؟/ لطف در قاموس آمریکا وجود ندارد

TT / 38 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال