جریمه 16.5 هزار دلاری برای نیک کیـریوس


جریمه 16.5 هزار دلاری برای نیک کیـریوس

طرفداری- نیک کیـریوس، تنیسور 21 ساله از طرف ATP جریمه شد.

به گزارش گاردین، تنیسور استرالیایی که نفر شماره 14 دنیاست در بازی دور دوم رقابت های تنیس 1000 امتیازی شانگهای برابر میشا زورف رفتاری ناشایست و غیرورزشی داشت 16.5 هزار دلار جریمه شد. روز پنجشنبه ‘اتحادیه تنیس حرفه ای’  ATP اعلام کرد کیـریوس به دلیل ‘عدم ارائه تلاش کامل’ با جریمه مالیِ حداکثریِ 10 هزار دلاری مواجه شده است؛ 5 هزار دلار هم به علت توهین لفظی به تماشاگران و 1500 دلار هم به دلیل رفتار غیرورزشی جریمه می شود.

در بازی روز سه شنبه برابر زورف، کیـریوس در تلاش بود تا بازی هرچه زودتر به پایان برسد؛ وی سرویسش به تور می کوبید تا امتیاز از دست دهد وی همچنین با یکی از هواداران که به رقتار او معترض شده بود وارد درگیری لفظی شد. وی بعد از بازی گفت:

سخت بود. واضح است که بازی های پیاپی بسیاری انجام داده ام و از نظر فیزیکی و جسمی خسته ام.

وی درباره بحثش با تماشاگران گفت:

فکر می کنم اگر آنها در زمین می بودند و موفق می بودند، آن موقع می فهمیدند درباره چه حرف می زنند. آنها نمی دانند به من چه می گذرد و نمی فهمند.

کیـریوس به تازگی با پیروزی در  رقابت های 500 امتیازی توکیو بزرگترین قهرمانی دوران حرفه ای خود را کسب کرد. 

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال