آیا مسی مانع دعوت از ایکاردی به تیم ملی آرژانتین شده است؟


آیا مسی مانع دعوت از ایکاردی به تیم ملی آرژانتین شده است؟

طرفداری– ادعاهایی مبنی بر اینکه نزدیکی لیونل مسی و مکسی لوپز، دلیل عدم دعوت از ایکاردی به تیم ملی آرژانتین بوده، مطرح شده است.

به نقل از فوتبال ایتالیا، طرفداران تیم ملی آرژانتین از نتایج اخیر به شدت ناراحتند و برای بازگشت ایکاردی به تیم اعتراضاتی را هم مطرح کرده اند. بر اساس گزارشات شوی تلویزیونی دیبیت فینال آرژانتین، نزدیکی مسی با هم تیمی سابقش در بارسلونا، مکسی لوپز مانع دعوت از ایکاردی به تیم ملی شده است.

به نظر می رسد عدم دعوت از ایکاردی به دلیل ماجراهایی است که بین او، واندا نارا و لوپز رخ داده است. زمانی که مائوریتو در سمپدوریا حضور داشت با همسر هم تیمی اش مکسی لوپز، واندا نارا رابطه نزدیکی پیدا کرد و پس از آن در یک اتفاق بحث برانگیز نارا از لوپز جدا شد و حالا همسر ایکاردی است. این زوج حتی سه فرزند مکسی را تحت سرپرستی خود در آوردند.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال