توطئه تروریستی در مراسم عزاداری محرم لارستان خنثی شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

توطئه تروریستی در مراسم عزاداری محرم لارستان خنثی شد

خبرگزاری فارس: توطئه تروریستی در مهمانی عزاداری محرم لارستان خنثی شد

فرمانده سپاه لارستان نقل کرد: توطئه‌ افراد فریب‌خورده که قصد عملیات تروریستی با هدف ایجاد ناامنی در مهمانی عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی در لارستان را داشتند در نطفه خفه شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شیراز به نقل از روابط عمومی سپاه فجر استان فارس، امیر جاهدی از ناکامی افراد فریب خورده در برهم زدن نظم و امنیت مهمانی عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی در لارستان خبر داد.

وی اضافه کرد: با عنایات خاص خداوند متعال و حضرت مهدی (عج) و تلاش های شبانه روزی و مخلصانه نیروهای امنیتی، ارتشی، انتظامی، بسیجیان و همچنین همکاری مردمان شریف لارستان، توطئه افراد فریب خورده که قصد عملیات تروریستی و خرابکاری باهدف ایجاد ناامنی در مهمانی عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی در لارستان را داشتند در نطفه خفه شد.

این مسؤول بابیان اینکه مهمانی تاسوعا و عاشورای حسینی در امنیت کامل به انجام رسانده شد، نقل کرد: با توجه به اهمیت تأمین امنیت پایدار در لارستان به مخصوص در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، برنامه ها و اقدامات پیشگیرانه در دستور کار قرار گرفته بود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، شب گذشته حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات از کشف و خنثی سازی عملیات تروریستی گروه های تکفیری در استان فارس و همچنین کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد منفجره در این نکته گزارش کرده بود، که در این عملیات تعدادی از عناصر تروریست که همگی اتباع غیرایرانی بودند دستگیر شدند.

_________________________________

گردآوری از : ژيان ا.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

فتاد در دل حافظ هوای چون تو شهی
««« »»»
کمينه ذره خاک در تو بودی کاج

توطئه تروریستی در مراسم عزاداری محرم لارستان خنثی شد

TT / 44 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات