دستگیری گروه تروریستی داعش در لارستان فارس ۲۲ مهر ۹۵

دستگیری گروه تروریستی داعش در لارستان فارس 22 مهر 95

دستگیری گروه تروریستی داعش در لارستان فارس ۲۲ مهر ۹۵

داعش در لارستان فارس

دستگیری ۱۱ نفر از گروه تروریستی داعش در لارستان جنوب استان فارس که ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر همراه داشتند توسط سپاه لار امروز ۲۲ مهر ۹۵ شناسایی و دستگیر شدند.

تروریست ها در اجرای عملیات خرابکارانه در لارستان شکست خوردند.

فرمانده سپاه لارستان گفت: توطئه ی افراد فریب خورده که قصد عملیات تروریستی با هدف ایجاد ناامنی در مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی در لارستان را داشتند در نطفه خنثی شد.

سرگرد پاسدار امیر جاهدی فرمانده سپاه لارستان از ناکامی افراد فریب خورده در برهم زدن نظم و امنیت مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی در لارستان خبر داد.

وی افزود: با عنایات خاص خداوند متعال و امام زمان (عج) و تلاش های شبانه روزی و مخلصانه نیروهای امنیتی، نظامی، انتظامی، بسیجیان و همچنین همکاری مردم شریف لارستان، توطئه ی افراد فریب خورده که قصد عملیات تروریستی و خرابکاری با هدف ایجاد ناامنی در مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی در لارستان را داشتند در نطفه خنثی شد.

وی با بیان اینکه مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در امنیت کامل برگزار شد، گفت: با توجه به اهمیت تامین امنیت پایدار در لارستان بویژه در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، برنامه ها و اقدامات پیشگیرانه در دستور کار قرار گرفته بود.

شب گذشته حجت‌ الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات وزیر اطلاعات از کشف و خنثی سازی عملیات تروریستی گروه‌ های تکفیری در استان فارس و همچنین کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد منفجره در این رابطه خبر داده بود، در این عملیات تعدادی از عناصر تروریست که همگی اتباع غیرایرانی بودند دستگیر شدند.

حجت الاسلام سید محمود علوی از کشف و خنثی سازی عملیات تروریستی گروه های تکفیری در استان فارس خبر داد. وزیر اطلاعات گفت: در این عملیات ۱۰۰ کیلو گرم مواد منفجره کشف و چند تن از اتباع خارجی نیز دستگیر شدند.

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

مطالب مرتبط

آخرین اخبار دادگاه سعید مرتضوی شکایت روح الامینی ۹ شهریور ۹۵دستگیری و بازداشت سید محمد امامی تهیه کننده شهرزاد و شاهگوشماجرای ناپدید شدن هواپیمای پرواز تهران مشهد ۱۳ مرداد ۹۵دلیل مرگ ۳ بیمار دیالیزی در بیمارستان سینا اهواز ۹ مرداد ۹۵بازداشت سمیرا منتظری خبرنگار در قاهره + علت دستگیریدلیل بازداشت و دستگیری صدرا محقق دبیر اجتماعی روزنامه شرق