سرمربی هرتابرلین: رتبه دومی جدول برای ما اغراق‌آمیز است


سرمربی هرتابرلین: رتبه دومی جدول برای ما اغراق‌آمیز است

طرفداری- فردا در هفته هفتم فصل 17-2016 بوندس لیگا هرتابرلین در حالی در سیگنال ایدونا پارک میهمان بروسیا دورتموند خواهد بود که برای نخستین بار بعد از 46 سال بهترین شروع فصل تاریخ خود را داشته و با اختلاف اندکی در مقایسه با بایرن مونیخ جایگاه دوم جدول لیگ را به خود اختصاص داده است.

به گزارش Goal، با این اوصاف پال داردای به “کیکر” گفت:

دورتموند تیم قدرتمند و ممتازی است و در چمپیونزلیگ با رئال مادرید رقابت می‌کند. ولی ما هم تیم خوبی داریم و اگر فردا روزمان باشد شاید نتیجه خوبی بگیریم. نقش همه آشکارا تعریف شده است؛ وداد ایبیشویچ هم با پنج گلی که تا امروز به ثمر رسانده در بهترین فرم آمادگی به سر می‌برد و نیازی به انگیزه مضاعف ندارد. او گاهی طوری ظاهر می‌شود که خود من هم می‌ترسم و زیر لب می‌گویم: آرامتر! اما همین جنگندگی و جسارت و مهارناپذیری نقطه قوت اوست.

سال گذشته و تا ابتدای دور برگشت هرتا در موقعیتی قرار داشت که می‌توانست سهمیه چمپیونزلیگ نیز بگیرد اما ناگهان طی هفت هفته متحمل هفت شکست متوالی شد و نه تنها چهار پله سقوط کرد بلکه در نهایت از کسب سهمیه حضور در لیگ اروپا نیز بازماند. داردای با تاکید بر اینکه آن نتایج در فصل جاری تکرار نخواهند شد، افزود:

ما یک مرحله فشرده آمادگی را پشت سر گذاشته و به بهترین شکل با هم هماهنگ شده ایم و می‌توان گفت مجموعا گام بعدی را هم برداشته‌ایم. با این وجود فکر می‌کنم جایگاه دومی برای ما اغراق باشد؛ ما دیگر اینقدرها هم خوب نیستیم. اما به هر ترتیب می‌خواهیم در بالای جدول بمانیم زیرا تیم پخته‌تری شده‌ایم و این را می‌توان به وضوح دید و باور کرد.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات