کارت گرافیک GTX 1080 XTREME Gaming Waterforce WB گیگابایت، عملکردی بی مانند با یک سرد کننده مایع (۴ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

کارت گرافیک GTX 1080 XTREME Gaming Waterforce WB گیگابایت، عملکردی بی نظیر با یک خنک کننده مایع

گیگابایت ساعاتی قبل کارت گرافیک تازه ای را بر پایه کارت توانا GTX 1080 شناساند. GTX 1080 XTREME Gaming Waterforce WB همانطور که از نامش پیداست از یک سرد کننده مایع برخوردار است تا کاربران دغدغه از بابت گرمای تولید شده توسط این کارت گرافیک نداشته باشند. جزییات بیشتر از این محصول گیگابایت را در ادامه مطلب دنبال کنید.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس کارت گرافیک GTX 1080 XTREME Gaming Waterforce WB گیگابایت، عملکردی بی نظیر با یک سرد کننده مایع

به نظر می‌رسد کارت GTX 1080 XTREME Gaming Waterforce WB از برد PCB مشابه با کارت‌های Xtreme Gaming و Xtreme Gaming WaterForce بهره می‌برد و همچون آنها در بر می داری یک پورت HDMI اضافه است تا برای اتصال هدست‌های حقیقت جایزی عالی باشد. دستگاه سرد کننده مایع این کارت، کل محدوده آن را پوشانده است تا هدایت گرمای بخش‌های اتم، حافظه و بردهای تغذیه را برعهده داشته باشد.

طبق اطلاعات انتشار داده شده از گیگابایت، این کارت از خازن‌های الکتریکی موجود در کارت‌های حرفه‌ای Titan-X و همچنین ۱۲+۲ فاز تغذیه بهره می‌‌‌برد. نرم افزار پشتیبان از این کارت گرافیک به کاربران این امکان را می‌دهد که بر روی رنگ‌ها و انیمیشن اجرا شده توسط چراغ‌های LED مدیریت کامل داشته باشند. این نرم افزار همچنین امکان تحول حالت کار کارت گرافیک بین دو مد OC و GAMING را هم فراهم می‌‌کند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس کارت گرافیک GTX 1080 XTREME Gaming Waterforce WB گیگابایت، عملکردی بی نظیر با یک سرد کننده مایع

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس کارت گرافیک GTX 1080 XTREME Gaming Waterforce WB گیگابایت، عملکردی بی نظیر با یک سرد کننده مایع

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس کارت گرافیک GTX 1080 XTREME Gaming Waterforce WB گیگابایت، عملکردی بی نظیر با یک سرد کننده مایع

این کارت در مد کاری OC در دو حالت پایه و Boost به ترتیب سر‌عت‌های ۱۷۸۴ و ۱۹۳۶ مگاهرتز را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این سرعت‌ها در مد کاری Gaming نیز در حدود ۱۷۵۹ و ۱۸۹۸ مگاهرتز اعلام شده است. در حال حاضر اطلاعاتی از قیمت خاتمه یافته این کارت در دسترس نیست اما با توجه به قیمت کارت گرافیک GTX 1080 Waterforce، انتظار می‌رود این محصول گیگابایت در حدود ۷۷۰ دلار قیمت داشته باشد.

***با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد***

نگارنده: پويا ط.

سخت افزار در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

رندی آموز و کرم کن که نه چندان هنر است
««« »»»
حيوانی که ننوشد می و انسان نشود

کارت گرافیک GTX 1080 XTREME Gaming Waterforce WB گیگابایت، عملکردی بی مانند با یک سرد کننده مایع (۴ عکس)

TT / 55 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال