داماد پس از دیدن عروس زشت خودکشی کرد! (تصاویر)


داماد پس از دیدن عروس زشت خودکشی کرد! (تصاویر)

عروس زشت,عروس زیبا,عکس عروس

یک داماد پس از اینکه در روز عروسی, چهره زشت عروس را دید, اقدام به خودکشی کرد!

یکی از عجیب ترین اتفاقاتی که در گذشته رخ داده است, خودکشی داماد پس از دیدن چهره زشت عروس خانم بود!

ازدواجى‌ که‌ در آن‌ پدر و مادر براى ‌انتخاب ‌همسر فرزندشان‌ تصمیم‌ می‌گیرند، همیشه هم نتیجه مطلوبی نخواهد داشت! داماد ۳۳ ساله پس از اینکه برای بار اول عروس ۳۰ ساله را دید، تصمیم عجیبی گرفت.

کانگ هو تمام میهمان‌های عروسی‌اش در شهر شی‌یان در استان هوبِی را شوکه کرد. او ابتدا از عروس معذرت‌خواهی کرد، سپس به او گفت که «خیلی زشت است.»

عروس زشت,عروس زیبا,عکس عروس

پال چان وانگ گفت: «لحظه خیلی عجیبی برای همه بود. عروس بسیار شوکه شده بود. خانواده عروس عصبانی بودند. خانواده داماد هم عصبانی بودند. ما هم که دوستانش بودیم شرمسار شده بودیم. کانگ سلایق خاصی دارد و این ازدواج به او تحمیل شده بود

چند ساعت بعد، داماد در کنار رودخانه در حال قدم زدن دیده شد. او بلافاصله خود را به قصد غرق شدن در آب انداخت. رهگذران با پلیس تماس گرفتند تا او را نجات دهند.

کان تسویِ ۲۵ ساله از این اتفاق عکس گرفت. او می‌گوید: «او لباس به تن داشت و به روی شکم بر روی آب شناور شده بود. او بی‌هوش بود و من فکر کردم که مرده است. وقتی پلیس رسید، یکی به آب رفت و او را به کنار رود آورد. سپس با کمک شخصی دیگر، طناب به دور سینه او انداختند تا او را بیرون بکشند. سپس با دست به روی سینه او فشار آوردند تا او نفس بکشد. آن‌ها او را نجات دادند.»

کانگ سپس به سرعت به بیمارستان منتقل شد. پزشکان تشخیص دادند که وضعیت او خوب است. بعد از این ماجرا کانگ گفت: «من احساس خوبی نسبت به اتفاقات آن روز ندارم. اما وقتی دیدم که عروس چیزی نیست که من می‌خواستم، احساس کردم که برای تصویر عمومی من بد باشد. پدر و مادر من تصمیم گرفته بودند و من هیچ راه فراری نداشتم جز خودکشی.»

عکس عروس,عروس زیبا,عروس زشت

تعجب عروس از اقدام داماد

عکس عروس زشت,عکس عروس,عروس زیبا

گریه های عروس پس از رفتن داماد

همچنین بخوانید :

داماد ۷۱ ساله، عروس ۱۱۴ ساله ! (عکس)...
زنی با بینی ۵ میلیون پوندی (عکس)...
این زوج جوان چهارده دختر دارند ! (تصاویر)...
انتظار ۶ روزه سگ وفادار برای دیدن صاحب بیمارش! (تص...
باحال ترین مادربزرگ دنیا را ببینید (تصاویر)...
شجاعت این زن ترسناک است! (تصاویر)...
خواستگاری جالب از دختر مورد علاقه! (عکس)...
مرد‌آهنی ۸۰ ساله در خط پایان دوومیدانی (عکس)...
دزدی خنده دار زاغ از مرد معتاد! (عکس)...
نوجوان معلول عصای خود را سکوی دوستش کرد (عکس)...
کشف روح مار در ماداگاسکار ! (عکس)...
اندام عجیب زن تایلندی سوژه شد ! (تصاویر)...
این زن ۸۰ سال است که تایپ می‌کند!...
زندگی مسن ترین دوقلوهای به هم چسبیده (عکس)...
پدر عصبانی با تراکتور بر روی ماشین دخترش رفت (تصاو...
کشف مروارید ۳۴ کیلویی! (عکس)
کروکودیلی که از آسمان سقوط کرد (عکس)...
۴۰ قبضه چاقو در شکم یک هندی!
هیولای ناشناخته شکار دوربین رییس پلیس شد (عکس)...
عروس فلج با راه رفتنش همه را شگفت زده کرد! عکس)...
یک زن چینی ۱۷ ماهه باردار است...
شگرد جدید دزدی ، صاحب مغازه را غافلگیر کرد! (عکس)...
ببر انسان را نجات داد (عکس)
جانوری که زهرش بدن را ذوب می‌کند! (عکس)...
قلب غول پیکر مرد ۵۷ ساله ! (عکس)...
تازه داماد بدون عروس به ماه عسل رفت ! (عکس)...
هشت شهر گمشده جهان (عکس)
عروس و داماد برهنه دستگیر شدند (عکس)...
عجیب‌ترین هتل دنیا در کوه‌های آلپ (عکس)...
تلاش ۵ساله مرد ژاپنی برای یافتن جنازه همسر و دخترش...
.yuzo_related_post img{width:126.5px !important; height:88px !important;} .yuzo_related_post .relatedthumb{line-height:15px;background:#eaeaea !important;color:!important;} .yuzo_related_post .relatedthumb:hover{background:#d3d0cd !important; -webkit-transition: background 0.2s linear; -moz-transition: background 0.2s linear; -o-transition: background 0.2s linear; transition: background 0.2s linear;;color:!important;} .yuzo_related_post .relatedthumb a{color:#5e0000!important;} .yuzo_related_post .relatedthumb a:hover{ color:}!important;} .yuzo_related_post .relatedthumb:hover a{ color:!important;} .yuzo_related_post .relatedthumb:hover .yuzo__text--title{ color:!important;} .yuzo_related_post .yuzo_text, .yuzo_related_post .yuzo_views_post {color:!important;} .yuzo_related_post .relatedthumb:hover .yuzo_text, .yuzo_related_post:hover .yuzo_views_post {color:!important;} .yuzo_related_post .relatedthumb{ margin: 0px 0px 0px 0px; padding: 5px 5px 5px 5px; } jQuery(document).ready(function( $ ){ jQuery('.yuzo_related_post .yuzo_wraps').equalizer({ columns : '> div' }); });

[ منبع این خبر سایت فانیگما می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات