هادی: صحبت هایم بعد از انتخابی المپیک ناشی از احساسات بود


با دیگران به اشتراک بگذارید

هادی: صحبت هایم بعد از انتخابی المپیک ناشی از احساسات بود

خبرگزاری فارس: هادی: صحبت‌هایم پس از انتخابی المپیک ناشی از احساسات بود

دارنده مدال طلای سنگین‌وزن کشتی آزاد آسیا گفت: برخی اظهار نظرها و مصاحبه‌های انتشار داده شده از من پس از انتخابی المپیک تحت شرایط خاص و ناشی از شرایط عاطفی، بیان شد.

پرویز هادی در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره تصمیمش برای حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد گفت: برخی اظهار نظرها و گفت و گو های انتشار داده شده از من پس از مسابقه انتخابی سنگین وزن بازی های المپیک ۲۰۱۶ کشور برزیل تحت شرایط خاص و فضای حاکم بر آن روزها که ناشی از برخی سوء برداشت ها و شرایط عاطفی بود، بیان شد.

وی ادامه داد: حین ابراز خرسندی از موفقیت تیم ملی کشورمان و بخصوص هم تیمی ام جناب آقای کمیل قاسمی در بازی های المپیک ۲۰۱۶ کشور برزیل و عذرخواهی از مسائل گفته شده اعلام می کنم که می خواهم بار دیگر و با طی روند قانونی و شرکت در مسابقات انتخابی بتوانم به عنوان سرباز کشتی خدمت کنم.

دارنده مدال طلای آسیا در پایان گفت: قطعا کادر فنی تیم ملی که طی سال های اخیر بستر عالی ای برای فعالیت من فراهم نموده و اینجانب را به سمت کشتی پهلوانی سوق داده اند، با درک شرایط مخصوص آن روزها، من را برای رسیدن دوباره به افتخارات کمک خواهند نمود.

-با تشکر از انتخاب شما-

نگارنده: كاوه ق.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا مگر همچو صبا باز به کوی تو رسم
««« »»»
حاصلم دوش بجز ناله شبگير نبود

هادی: صحبت هایم بعد از انتخابی المپیک ناشی از احساسات بود

TT / 33 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال