سفیر ایران در حرم حضرت رقیه (س) تقدیر شد + تصاویر (۵ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

سفیر ایران در حرم حضرت رقیه (س) تقدیر شد + تصاویر

جمعی از ایرانیان حاضر در دمشق طی مهمانی ای در حرم حضرت رقیه (س) از سفیر ایران در کشور سوریه تقدیر کردند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس سفیر ایران در حرم حضرت رقیه (س) تقدیر شد + تصاویر

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نگاشت: جمعی از ایرانیان حاضر در دمشق شب گذشته طی مهمانی ای در حرم حضرت رقیه (س) از زحمات محمدرضا رئوف شیبانی سفیر ایران در کشور سوریه تقدیر کردند.

شیبانی نیز بعد از مراسم عزاداری محرم در حرم حضرت رقیه (س) طی سخنان کوتاهی، حین تقدیر از تمام دست اندرکاران سفارت ایران در دمشق، به موضوع بحران سال های اخیر در این کشور اشاره کرد و اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، ما در یک پیچ بزرگ تاریخی قرار داریم که حوادث منطقه بخصوص بحران کشور سوریه یکی از آنهاست.

وی زمان خدمت در کشور سوریه را یکی از افتخارات کاری خود عنوان کرد و اضافه کرد: خدمت در کنار پاسداران حرم در این سال ها برای من یک افتخار بزرگ بود و امیدوارم در آینده نیز توفیق ادامه این مسیر را داشته باشم.

سفیر ایران در دمشق در پایان خاطرنشان کرد: اینکه امروز شهدای ما در پاسداری از حرم حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) به شهادت می رسند، نمایان کننده تداوم انقلاب و وجود افرادیست که از همه چیز خود برای پاسداری از ارزش ها گذشتند.

این دیپلمات ۵۵ ساله از سال ۱۳۹۰ تاکنون به عنوان سفیر ایران در دمشق حاضر بوده است و هم اکنون روزهای پایانی خدمت در این سمت را میگذراند.

وی که در بر می داری فوق لیسانس علوم سیاسی و مسلط به زبان های عربی و انگلیسی است، از سال ۱۳۶۶ در سمت های گوناگون از جمله کارشناس اداره سیاسی خاورمیانه، کاردار ایران در قبرس، معاون دفتر حفاظت منافع ایران در مصر، معاون اداره سیاسی خاورمیانه، معاون سفیر ایران در کشور سوریه، رئیس اداره سیاسی خاورمیانه، رئیس دفتر حفاظت منافع ایران در مصر، سفیر ایران در لبنان و معاون وزیر امور خارجه در امور عربی و مشترک المنافع در وزارت امور خارجه حاضر بوده است.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس سفیر ایران در حرم حضرت رقیه (س) تقدیر شد + تصاویرتصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس سفیر ایران در حرم حضرت رقیه (س) تقدیر شد + تصاویرتصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس سفیر ایران در حرم حضرت رقیه (س) تقدیر شد + تصاویرتصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس سفیر ایران در حرم حضرت رقیه (س) تقدیر شد + تصاویر

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال