نمی توانیم یک شبه شق القمر کنیم/ نتایج خوبی در تایلند گرفتیم


با دیگران به اشتراک بگذارید

نمی توانیم یک شبه شق القمر کنیم/ نتایج خوبی در تایلند گرفتیم

خبرگزاری فارس: نمی‌توانیم یک شبه شق‌القمر کنیم/ نتایج خوبی در تایلند گرفتیم

مدیر تیم‌های ملی دوچرخه سواری می‌گوید نتایج کسب شده در مسابقات آسیایی و دنیاای خوب است و نمی‌توانیم یک شبه شق‌القمر کنیم.

مصطفی چایچی در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در رابطه با نتایج رکابزنان کشورمان در مسابقات دوچرخه سواری کاپ آسیایی تایلند اظهار داشت: تقریبا نتایجی که مدنظرمان بود تحقق پیدا کرد. اکثر تیم دوچرخه سواران جوان بودند و محک خوبی خوردند و قادر بودیم رشته ۴ تیمی را هم تشکیل دهیم. در این رقابت ها ۱۱ مدال را کسب کردیم که بیشتر هم قادر میبود بشود.

وی ادامه داد: در رشته کایرین هم که در روز آخر به انجام رسانده شد دو مدال حتمی در انتظار ما بود، اما به خاطر بارندگی و بند نیامدن آن مسابقه به انجام رسانده نشد.

مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری عنوان کرد: با توجه به اینکه مسابقه در شرق آسیا به انجام رسانده میشد تیم های کشور ژاپن و کره جنوبی هم با نفرات خوبی حضور یافته بودند و علاوه بر مدال هایی که گرفتیم نفرات چهارم و پنجم هم داشتیم.

چایچی با اشاره به مسابقات جاده قهرمانی جهان در قطر اظهار داشت: اینکه فرزندهای ما در تایم تریل در میان ۷۳ نفر در رده چهل تا ۵۰ قرار گرفتند خوب بود. پیش از این ملی پنهان کن ما از همان لحظه استارت شرایط خوبی نداشتند. و کنار می رفتند. رسیدن به سطح بالایی دنیاای در دوچرخه سواری با امکانات ما سخت است و قادر نیستیم یک شبه شق القمر کنیم. دو سال پیش در کاپ آسیایی ۶ یا ۷ مدال گرفتیم که در این دوره به ۱۱ مدال رسید و باید خوب تر از این هم بشویم.

وی با اشاره به نبود همکاری قطری ها و ندادن ویزا به چندین ملی پوش و مکانیسین تیم عنوان کرد: با وجود پیگیری های زیادی که داشتیم ویزای ما برای مسابقات قهرمانی جهان نصف و نیمه صادر شد و سه نفر از بچه ها به همراه مکانیسین قادر نبودند اعزام شوند. به ناچار مسئولان تیم یک مکانیسین از همانجا به خدمت گرفتند تا معضلی رقم نخورد.

_____________________

تهیه و تدوین : زری ع.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دلق حافظ به چه ارزد به می‌اش رنگين کن
««« »»»
وان گهش مست و خراب از سر بازار بيار

نمی توانیم یک شبه شق القمر کنیم/ نتایج خوبی در تایلند گرفتیم

TT / 43 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال