دومنک: تیری آنری گزینه ایده آلی برای مربیگری تیم زیر 21 ساله های فرانسه است


دومنک: تیری آنری گزینه ایده آلی برای مربیگری تیم زیر 21 ساله های فرانسه است

طرفداری– در حال حاضر پیر مانکوفسکی مربی گری تیم ملی فوتبال زیر 21 ساله های فرانسه را بر عهده دارد، اما با توجه به نتایج ضعیف، در آستانه از دست دادن شغلش است.

بنابه گزارش ESPN تیم ملی زیر 21 ساله های فرانسه با بازیکنان برجسته ای چون موسی دمبله، از سلتیک و آدرین رابیو، ستاره جوان پاریسن ژرمن، در حال آماده سازی خود، برای رقابت های جام ملت های سال 2017 اروپاست، که در تابستان آینده برگزار خواهد شد.

ریموند دومنک که پیش از انتقال به تیم ملی بزرگسالان در سال 2004، 11 سال، سکان هدایت تیم زیر 21 ساله های فرانسه را در دست داشت به Europe 1 اعلام کرد که تیری آنری باید کسی باشد که فدراسیون فوتبال فرانسه برای جانشینی مانکوفسکی و ادامه مسیر جوانان فرانسوی، انتخاب می کند. مربی نایب قهرمان جام جهانی 2006 گفت:

این نسل نیاز به یک مربی جوان دارد که برای تثبیت خود می جنگد. این انتقال می تواند رویایی باشد. فقط باید آن را تصور کرد. من واقعا می توانم ببینم تیری آنری چه کارهایی می تواند انجام بدهد. او نمونه واقعی از یک شخصیت ایده آل برای رهبری یک گروه جوان است و می تواند خیلی چیز ها را ثابت کند.

آنری پس از پایان دوران با شکوه حرفه ای اش در دسامبر 2014 از راز کوچکش برای مربیگری پرده برداشت و پس از یک مقطع هدایت تیم جوانان باشگاه آرسنال، در تابستان امسال، به عنوان دستیار روبرتو مارتینز، سرمربی سابق اورتون، در تیم ملی بلژیک، منصوب شد.

دومنک اضافه کرد: 

او جاه طلب است و به دنبال موفقیت. برای موفق شدن شما به شخص با پرستیژی که گذشته خوبی دارد، احتیاج دارید تا به راحتی بتواند حرف و اندیشه اش را منتقل کند. گذشته آنری می تواند سکوی پرش او به تیمهای بزرگ اروپایی باشد. 

گفتنیست پیش از این و پیش از حضور اسطوره فرانسوی آرسنال، کنار روبرتو مارتینز در تیم ملی بلژیک، زمزمه هایی مبنی بر حضور وی در تیم ملی بزرگسالان فرانسه و کنار دیدیه دشام، شنیده می شد.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات