۸ فیلمی که امکان دارد آکادمی اسکار ۲۰۱۷ را ببرند: از فروشنده تا…


با دیگران به اشتراک بگذارید

۸ فیلمی که ممکن است اسکار ۲۰۱۷ را ببرند: از فروشنده تا…


تصویر و عکس 8 فیلمی که امکان می دارد اسکار 2017 را ببرند: از به فروش رساننده تا...

۸ فیلمی که امسال شانس عمده دریافت جایزه اسکار ۲۰۱۷ می باشند شناسانده شدند.

فیلم هایی که شانس برنده شدن اسکار ۲۰۱۷ را دارند

وب سایت معتبر ایندی وایر که اخبار و گزارش های سینمای مستقل دنیا را پوشش می دهد، در گزارشی درباره رشته خوب ترین فیلم خارجی اسکار ۲۰۱۷ فیلم «به فروش رساننده» آقای اصغر فرهادی را در بین هشت فیلم پیشتاز این رقابت گذاشت که بیشترین بخت را برای دریافت اسکار این رشته دارند.

در این گزارش آمده امسال در حالی ۸۵ کشور نمایندگان خود را به فرهنگستان علوم و هنرهای سینمایی ایالات متحده شناساندند که سال گذشته تعداد رقبای رشته خوب ترین فیلم خارجی (غیر انگلیسی زبان) ۸۱ فیلم بود.

به نگاشته ایندی وایر، امسال کشورهای بسیاری آثاری را شناسانده اند که در فستیوالی بین المللی کامیاب بوده اند، اما برخی کشورها هم چنین نکرده اند. مثلا کشور برزیل در حالی که انتظار می رفت فیلم «برج دلو» را شناساند، اما به خاطر چالش شدن سازنده این فیلم در مساله حمایت از رئیس جمهور برکنار شده برزیلع فیلم «راز کوچولو» را معرفی کرد. یا روسیه فیلم «بهشت» ساخته آندری کونچالفسکی را به عنوان نماینده خود در این رقابت برگزید.

در ادامه به فیلم های کامیاب در فستیوال بین المللی فیلم کن فرانسه ۲۰۱۶ اشاره شده که سهم زیادی در فهرست اسکار فیلم خارجی دارند؛ «او» ساخته پل ورهوفن نماینده فرانسه شده، کشور کانادا فیلم «این فقط پایان دنیاست» را معرفی کرده، از کشورمان فیلم «به فروش رساننده» آقای اصغر فرهادی به فرهنگستان معرفی شده و آلمان و اسپانیا و شیلی هم به ترتیب فیلم های «تونی اردمان» از مارن آده، «خولیتا» ساخته پدرو آلمادوار و «نرودا» به کارگردانی پابلو لارین را به اسکار فرستاده اند.

مورد جالب آن است که کشورهای بلژیک و کره جنوبی ترجیح دادند نمایندگان خود در فستیوال بین المللی فیلم کن فرانسه ۲۰۱۶ را نشناسانند و به این ترتیب فیلم های برادران داردن و پارک چان ووک که در کن به اکران درآمدند، در رقابت اسکار ۲۰۱۷ غایب اند.

ایتالیا هم برنده جایزه خرس طلایی جشنواره برلین یعنی مستند بلند «آتش در دریا» را به فرهنگستان اسکار معرفی کرده و نماینده مکزیک فیلم «بیابان» ساخته جوناس کوارن نگارنده فیلمنامه فیلم تحسین شده «جاذبه» است.

در این گزارش هشت فیلم پیشتاز این رقابت که بیشترین شانس را برای به خانه بردن اسکار خوب ترین فیلم خارجی دارند، شناسانده شده اند: «او» نماینده فرانسه، «از دور» نماینده ونزوئلا، «سرباز سوار» نماینده یونان، «آتش در دریا» نماینده ایتالیا، «خولیتا» نماینده اسپانیا، «نرودا» نماینده شیلی، «به فروش رساننده» نماینده کشورمان و «تونی اردمان» نماینده آلمان.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال