نوری: بعد از تسویه حساب درباره همکاری با لازلو حرف می زنیم/پیش نویس اساسنامه آماده است


با دیگران به اشتراک بگذارید

نوری: بعد از تسویه حساب درباره همکاری با لازلو حرف می زنیم/پیش نویس اساسنامه آماده است

خبرگزاری فارس: نوری: پس از تسویه حساب درباره همکاری با لازلو حرف می‌زنیم/پیش‌نویس اساسنامه آماده است

دبیر فدراسیون تیراندازی گفت: با سرمربی خارجی کشورمان این توافق صورت گرفته که پس از تسویه حساب با او درباره ادامه همکاری حرف زده شود.

نواب نوری در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اصلاح اساسنامه این فدراسیون و تصویب فدراسیون دنیاای، بیان داشت: از چندین سال پیش که مکاتبات شروع شده بود ما از نخبگان و کارشناسان فرا خواندیم. پیش نگار اساسنامه آماده است و هنوز برای مسئولان دنیاای ارسال نکردیم. نمی خواستیم کاری کنیم که بعدها معضل رقم بخورد منتظر تصمیم کمیته و وزارت هستیم.

وی در پاسخ به این پرسش که فدراسیون دنیاای تیراندازی هم به شما نامه ای مبنی بر دخالت دولت فرستاده، پاسخ شما چه بوده، گفت: ما پاسخ فدراسیون دنیاای را دادیم و نقل کردیم دولت دخالتی نداشته است.

دبیر فدراسیون تیراندازی همچنین درباره اینکه لازلو گفته هنوز به صورت مکتوب برای همکاری با وی گفتمانی نشده، عنوان کرد: ما ۸ سال با لازلو فعالیت کردیم؛ هم او راضی بود هم ما. پیش از المپیک لازلو به ما اعلام کرد که می خواهد بازنشسته شود، ما هم نقل کردیم عجله نکند و پس از المپیک با او حرف میزنیم. نمی خواستیم حواسمان پرت شود.

نوری اضافه کرد: لازلو به ما گفت شاید بتواند پاره وقت فعالیت کند. وقتی که کشورمان آمد درباره نحوه توجه کرد بدهی او حرف زدیم و قرار هم برای ادامه همکاری بود. با توافقنامه ای که داشتیم قرار شد اول بدهی لازلو را توجه بکنیم و بعد درباره ادامه همکاری حرف زنیم. یک مرحله از بدهی لازلو توجه کرد شده و یک مرحله نیز چندین روز دیگر توجه کرد می شود.

وی با بیان اینکه تا پیش از تسویه حساب نمی شود درباره همکاری صحبت کرد، گفت: اگر بتوانیم با او تسویه کنیم هم لازلو قادر هست نفس آسانی بکشد و هم اینکه ما نگرانی ای نداریم. ما بارها نقل کرده ایم هیچ مربی خارجی غیر از لازلو به کشورمان نمی آوریم.

_____________________

تهیه و تدوین: سالومه .ی

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شيوه حور و پری گر چه لطيف است ولی
««« »»»
خوبی آن است و لطافت که فلانی دارد

نوری: بعد از تسویه حساب درباره همکاری با لازلو حرف می زنیم/پیش نویس اساسنامه آماده است

TT / 68 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات