احتمال حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران


با دیگران به اشتراک بگذارید

احتمال حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

معاون دانشگاه تهران از ارسال دعوت‌نامه به نهاد ریاست‌جمهوری برای حضور روحانی در این دانشگاه گزارش کرد و گفت:احتمالاً وی در این دانشگاه حضور می‌یابد.

تصویر و عکس   احتمال حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

مجید سرسنگی معاون فرهنگی دانشگاه تهران در مکالمه با خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا» از مکاتبات این دانشگاه با دفتر حجت الاسلام روحانی رئیس جمهور برای حضور وی در مهمانی آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها گزارش کرد و گفت: ما دعوتنامه ای از سوی دانشگاه تهران برای حجت الاسلام روحانی، رئیس جمهور ارسال کرده ایم و از سوی نهاد ریاست جمهوری نیز برای حضور وی در این دانشگاه اعلام آمادگی شده است.

وی اضافه کرد: وقت دقیق حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران برای سخنرانی در مهمانی آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها هنوز مشخص نیست.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران، تصریح کرد: احتمالا رئیس جمهور بعد از بازگشت از کشور تایلند و در هفته آینده در مهمانی آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها در دانشگاه تهران حضور کشف کند، اما هنوز چیزی مشخص نیست.

به گزارش تسنیم، براساس این گزارش، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در مهمانی آغاز سال تحصیلی گذشته در دانشگاه صنعتی شریف حضور کشف کرد که در این مهمانی فرصتی برای اظهار اظهارنظر تشکلهای دانشجویی فراهم نشد.

حاشیه های تسنیم از مهمانی ۱۶ آذر سال گذشته را در اینجا بخوانید.

********************

نگارنده : مژده ل.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می نوش و جهان بخش که از زلف کمندت
««« »»»
شد گردن بدخواه گرفتار سلاسل

احتمال حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

TT / 24 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال