درودگر: تاج نشان داد می‌ تواند بحران‌ها را مدیریت کند؛ جدا شدن فوتسال از فوتبال کمکی به این رشته نمی‌ کند


درودگر:  تاج نشان داد می‌ تواند بحران‌ها را مدیریت کند؛ جدا شدن فوتسال از فوتبال کمکی به این رشته نمی‌ کند

طرفداری- صادق درودگر  در خصوص شایعه تغییر در رأس کمیته فوتسال عنوان کرد:

چیزی که ما از تاج تا کنون دیده‌ایم، این بوده که با آرامش و صبوری برنامه‌اش را برای تغییر در سیستم فدراسیون پیاده می‌کند. سلیقه‌ها با هم متفاوت است، شاید اگر فردی دیگر رئیس فدراسیون بود خیلی زود این تغییرات را انجام می‌داد، ولی تاج نشان داده که می‌خواهد با فکر و برنامه‌ریزی پیش برود. به نظرم او به فوتسال توجه خوبی دارد.

وی افزود:

بعد از شکست 5 بر یک تیم ملی فوتسال برابر اسپانیا در جام جهانی،‌ تاج به سرعت با بازیکنان و کادرفنی دیدار کرد و به آنها روحیه داد و باعث دلگرمی عوامل تیم ملی شد. یکی از عوامل موفقیت‌ تیم ما این بود که وقتی تیم شکست خورد تاج پشت تیم را خالی نکرد و همین مسئله، بازیکنان را امیدوار کرد. او با این حرکت نشان داد که می‌تواند به خوبی بحران‌ها را کنترل کند.

به نقل از تسنیم، رئیس پیشین کمیته فوتسال در ادامه تصریح کرد:

در فوتبال هر چقدر سرمایه‌گذاری کنیم هرگز نمی‌توانیم جزو چهار تیم برتر جهان قرار گیریم، ولی در فوتسال نشان دادیم که می‌توانیم این کار را انجام دهیم و حتی می‌توانیم به فینال این مسابقات هم برسیم. رئیس فدراسیون هم با این مسائل آشناست و می‌داند که اگر در فوتسال سرمایه‌گذاری شود، این رشته می‌تواند شرایط مطلوبی داشته باشد.

درودگر در مورد جدا شدن ساختار فوتسال و فوتبال از هم، اظهار داشت:

باید اهمیت فوتسال بالا برود، وگرنه جدا شدن فوتسال از فوتبال کمک خاصی به این رشته نخواهد کرد. کمیته فوتسال فقط با گرفتن یک ساختمان نمی‌تواند جدا شود، باید بودجه جدا در اختیار فوتسال قرار گیرد. فیفا و AFC از نظر ساختاری فدراسیون فوتبال را می‌شناسند. بهتر است در مجموعه فدراسیون یا سازمان لیگ یک طبقه را به کمیته فوتسال اختصاص دهیم و همان‌طور که  قبلاً اعلام شده بود سازمان فوتسال و فوتبال ساحلی را تشکیل دهیم، در فیفا هم فوتسال و فوتبال ساحلی با هم هستند.

وی در مورد مطرح شدن نام تجریشی به‌عنوان گزینه ریاست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال گفت:

این صحبت‌ها شایعه است و من به‌صورت قاطع می‌گویم که چنین خبری نیست و او به فوتسال نخواهند آمد. تجریشی بازنشسته سازمان تربیت بدنی است و اکنون در کمیته ملی المپیک شاغل است. او مطمئناً نمی‌تواند به فوتسال بیاید.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال