میثمی: به تیم ملی فوتسال دعوت نشده ام و کسی هم دلیلش را نمی گوید/ نه کم گذاشته ام، نه سنم بالا است


با دیگران به اشتراک بگذارید

میثمی: به تیم ملی فوتسال دعوت نشده ام و کسی هم دلیلش را نمی گوید/ نه کم گذاشته ام، نه سنم بالا است

بازیکن تیم ملی فوتسال زنان گفت: اردو‌های تیم ملی فوتسال شروع شده اما نمی‌دانم به چه دلیل دعوت نشده‌ام.

تصویر و عکس   میثمی: به تیم ملی فوتسال فرا خوانده نشده ام و کسی هم علتش را نقل نمیکنید/ نه کم قرار داده ام، نه سنم بالا است

زهره میثمی در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در رابطه با غیبتش در اردوی تیمی ملی فوتسال زنان بیان داشت: اردو ی تیم ملی فوتسال زنان در حالی به انجام رسانده میشود که من به این اردو فرا خوانده نشدم. دلیل دعوت نشدنم را هم آگاهی نمیدارم.

وی اضافه کرد: موضوع دعوت نشدنم را پیگیری کردم اما هیچ پاسخی نیافتم. ای کاش حداقل آگاهی میداشتم به چه علتی به اردوها فرا خوانده نشده ام.

ملی بر تن کن تیم فوتسال زنان ادامه داد: تیم ملی فوتسال زنان ماه مرداد به روسیه رفت تا بازی های تدارکاتی و دوستانه ای را دراین کشور به انجام رساند. در وقت اعزام به خاطر سرماخوردگی و عفونت شدیدی که در گوشم داشتم اعلام کردم که قادر نیستم تیم را در روسیه همراهی کنم. مییاندیشم شاید به این دلیل سرمربی تیم مرا فرا نخواند ه، البته این را خودم احتمال می دهم.

میثمی گفت: در این مدت هم نه افت داشته ام و نه در تمریناتم کم قرار داده ام. سنم هم بالا نیست که بخواهند از تیم خطم بزنند اما با این وجود در اردوی تیم ملی حضور ندارم. امیدوارم سرمربی تیم ملی مرا دوباره به اردوها فرا خواند.

وی اشاره ای هم به رقابت های لیگ داشت و خاطرنشان کرد: لیگ امسال به نظر خوب است و تیم ها با آمادگی کاملی در لیگ حضور یافته اند، البته وقت زیادی نگذشته و نمی توان از حالا این رقابت ها را قضاوت کرد. بازی های سخت تیم ما (ملی حفاری ) هم هنوز شروع نشده است. تیم ما امسال برای قهرمانی تلاش می کند.

بازیکن تیم فوتسال ملی حفاری یادآور شد: متاسفانه هنوز لیگ شروع نشده، یکی از تیم ها انصراف داد. امیدوارم تیم دیگری انصراف ندهد تا لیگ منظمی داشته باشیم. اسپانسرها در میانه راه تیم ها را ول میکنند و همین موضوع باعث می شود تا برخی تیم ها از ادامه مسابقات انصراف بدهند.

______________________

گردآوری از : گيتی خ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ناز پرورد تنعم نبرد راه به دوست
««« »»»
عاشقی شيوه رندان بلاکش باشد

میثمی: به تیم ملی فوتسال دعوت نشده ام و کسی هم دلیلش را نمی گوید/ نه کم گذاشته ام، نه سنم بالا است

TT / 78 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال