درودگر: تاج نشان داد می تواند بحران ها را مدیریت کند/ تجریشی نمی تواند به فوتسال بیاید


با دیگران به اشتراک بگذارید

درودگر: تاج نشان داد می تواند بحران ها را مدیریت کند/ تجریشی نمی تواند به فوتسال بیاید

رئیس پیشین کمیته فوتسال معتقد است طلاق گرفتن این رشته از فوتبال هیچ مددی نخواهد کرد و باید بودجه جدا در اختیار کمیته فوتسال قرار بگیرد.

تصویر و عکس   درودگر: تاج نشان داد می تواند بحران ها را مدیریت کند/ تجریشی قادر نیست به فوتسال بیاید

صادق درودگر در مصاحبه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص شایعه تحول در رأس کمیته فوتسال عنوان کرد: چیزی که ما از تاج تا کنون دیده ایم، این بوده که با آرامش و صبوری برنامه اش را برای تحول در دستگاه فدراسیون پیاده می کند. سلیقه ها با هم فرق می دارد، شاید اگر فردی دیگر رئیس فدراسیون بود خیلی زود این تغییرات را به انجام میرساند، ولی تاج نمایان کرده که می خواهد با فکر و برنامه ریزی جلو برود. به نظرم او به فوتسال توجه خوبی دارد.

وی اضافه کرد: پس از شکست ۵ بر یک تیم ملی فوتسال برابر اسپانیا در جام دنیاای، تاج به سرعت با بازیکنان و کادرفنی دیدار کرد و به آنها روحیه داد و باعث دلگرمی عوامل تیم ملی شد. یکی از عوامل موفقیت تیم ما این بود که زمانی تیم شکست خورد تاج پشت تیم را خالی نکرد و همین مسئله، بازیکنان را امیدوار کرد. او با این حرکت نشان داد که می تواند به خوبی بحران ها را مهار کند.

رئیس پیشین کمیته فوتسال در ادامه تصریح کرد: در فوتبال هر چقدر سرمایه گذاری کنیم هرگز قادر نیستیم جزو چهار تیم خوب تر جهان قرار بگیریم، ولی در فوتسال نمایان کردیم که می توانیم این کار را به انجام رسانیم و حتی می توانیم به فینال این مسابقات هم برسیم. رئیس فدراسیون هم با این مسائل آشناست و آگاهی میدارد که اگر در فوتسال سرمایه گذاری شود، این رشته می تواند شرایط مطلوبی داشته باشد.

درودگر در رابطه با طلاق گرفتن ساختار فوتسال و فوتبال از هم، بیان داشت: باید اهمیت فوتسال بالا برود، وگرنه طلاق گرفتن فوتسال از فوتبال کمک خاصی به این رشته نخواهد کرد. کمیته فوتسال فقط با گرفتن یک آپارتمان قادر نیست طلاق گیرد، باید بودجه جدا در اختیار فوتسال قرار گیرد. فیفا و AFC از نظر ساختاری فدراسیون فوتبال را می شناسند. خوب تر است در کلکسیون فدراسیون یا سازمان لیگ یک طبقه را به کمیته فوتسال اختصاص دهیم و همان طور که قبلاً اعلام شده بود سازمان فوتسال و فوتبال ساحلی را تشکیل دهیم، در فیفا هم فوتسال و فوتبال ساحلی با هم هستند.

وی در رابطه با مطرح شدن نام تجریشی به عنوان گزینه ریاست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال گفت: این گفتمانها شایعه است و من به صورت قاطع نقل میکنیم که چنین خبری نیست و او به فوتسال نخواهند آمد. تجریشی بازنشسته سازمان تربیت بدنی است و اکنون در کمیته ملی المپیک شاغل است. او مطمئناً قادر نیست به فوتسال بیاید.

– نظرات شما مايه دلگرمى ماست –

گردآوری توسط : گلبانو غ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

قد خميده ما سهلت نمايد اما
««« »»»
بر چشم دشمنان تير از اين کمان توان زد

درودگر: تاج نشان داد می تواند بحران ها را مدیریت کند/ تجریشی نمی تواند به فوتسال بیاید

TT / 70 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال