حریق اتوبوس با 45 مسافر + تصاویر


حدود ساعت 18:40 در کنار تابلو نشانگر کیلومتر «305» بزرگراه، بین شهرهای «تِمپل» و «تروی» در نزدیکی جاده «بِرگِر» اولین تماس‌های امدادی ارسال شد، البته مسؤولان اعلام کرده‌اند آتش هنگامی از عقب اتوبوس شعله‌ور شد که در جنوب خروجی «308» در شهر «تروی» در حال حرکت بود.

خوشبختانه تمام 45 مسافر اتوبوس توانستند به سلامت از خودرو پیاده شوند.

مأموران، مسیر حرکت خودروهای شمال به جنوب بزرگراه را تغییر دادند و آنها را به سمت مسیر جایگزین در شهر «تروی» هدایت کردند. لاین‌های شمال به جنوب بزرگراه تا قبل از بازگشایی توسط مأموران پلیس، به مدت یک ساعت بسته بودند.

به گفته مسؤولان، اتوبوس شرکت «زاوالا پِلاس» به سمت مکزیک در حرکت بود.

آتش به سرعت توسط آتش‌نشانان مهار شد، ولی با این حال به اتوبوس خسارات زیادی وارد آمد، به طوری که مجبور شدند آن را با کمک یدک‌کش از محل حادثه دور کنند.

اداره کل مدارس مستقل شهر «تِمپل» با در اختیار گذاشتن اتوبوس‌هایی، مسافران سرگردان را به یک پمپ بنزین در همان نزدیکی منتقل کرد تا از آنجا بتوانند با اتوبوس‌های دیگری به سفر خود به سمت مکزیک ادامه دهند.

دلیل این حریق که به طور خود به خود از ناحیه موتور آغار شد در دست بررسی است.

حریق اتوبوس در امریکا

حریق اتوبوس در امریکا

حریق اتوبوس در امریکا

ایلنا

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال