شجاعی:نوسان قند پورحیدری اجازه نمی دهد او را به منزل ببریم


با دیگران به اشتراک بگذارید

شجاعی:نوسان قند پورحیدری اجازه نمی دهد او را به منزل ببریم

خبرگزاری فارس: شجاعی:نوسان قند پورحیدری اجازه نمی‌دهد او را به منزل ببریم

همسر منصور پورحیدری گفت:او دو شب است که به بخش رسانده شده ولی نوسان قند اجازه نمی‌دهد او را به منزل ببریم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، منصور پورحیدری همچنان در بیمارستان کشورمان مهر تهران تحت نظر پزشکان بستری است و البته خوشبختانه دو شب قبل از سی سی یو به بخش رسانده شده است.

فریده شجاعی امروز (جمعه) در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین شرایط منصور پورحیدری بیان داشت: قادر نیستم دقیق نقل بکنیم که حال او خوب است. شاید یک ساعت شرایط خوبی داشته باشد و ساعتی بعد شرایطش بد شود ولی قند او دچار نوسان است و مرتب بالا و پایین می رود. همین موضوع باعث شده که نتوانیم پورحیدری را به منزل ببریم.

وی با تاکید بر اینکه پزشکان در بیمارستان کشورمان مهر شرایط پورحیدری را کاملا زیرنظر دارند، گفت: همان پزشکانی که قبلا مسئولیت درمان وی را برعهده داشتند همین کار را به انجام میرسانند و البته در این بین مشاوره هایی را هم در خصوص درمان می گیرند.

شجاعی حین خواست از مردمان در روزهای محرم مبنی بر دعا برای بهبود شرایط منصور پورحیدری گفت: او فعلا در بخش بستری است و قرار است چندین امتحان دیگر روی او صورت بگیرد. فعلا با این شرایط با توجه به نوسانی که در قند او وجود دارد نمی توان پورحیدری را به منزل برد و باید در بیمارستان تحت نظر پزشکان باشد.

***********************************

تهیه شده توسط : آرش ک.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کافر مبيناد اين غم که ديده‌ست
««« »»»
از قامتت سرو از عارضت ماه

شجاعی:نوسان قند پورحیدری اجازه نمی دهد او را به منزل ببریم

TT / 31 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال