پذیرش امضای دیجیتالی در اسناد PDF پیشرفت پیدا کرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

قبول امضای دیجیتالی در اسناد PDF بهبود یافت

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس قبول امضای دیجیتالی در اسناد PDF بهبود یافت

نرم افزار ادوب آکروبات که ویژه کار با فایل های PDF و فایل های نوشته ای است در ورژن تازه اش پیشرفت هایی کرده است که پشتیبانی خوب تر از امضای دیجیتال نیز یکی از امکانات افزوده شده به این برنامه است.

به گزارش کلیک، نرم افزار ادوب آکروبات یکی از نرم افزارهای بسیار توانا در زمینه مدیریت فایل ها و اسناد است. این پرچم دار مدیریت فایل های PDF در آخرین نسخه خود قادر بوده پیشرفت های زیادی را آزماید. این به روزرسانی که از امروز در اختیار کاربران شرکت ادوب قرار می گیرد فعالیت کردن با فایل های PDF را برای کاربران راحتتر کرده است.

ورژن جدید ادوب آکروبات؛ Acrobat DC

Lisa Croft مدیر گروه برنامه ریزی ادوب این خبر را امروز رسماً اعلام کرده است و تمام کاربران قادر هستند به آسانی از امروز این نرم افزار را گیرند. یکی از بهبودهای بزرگی که در آکروبات DC انجام شده است پشتیبانی خوب تر از امضاهای الکترونیک است. این موضوع کار را برای بسیاری از مدیران راحتتر می کندو می‌توانند آسانتر به این دستگاه اطمینان کنند و در وقت کمتری کارهای اداری خود را به انجام رسانند.

در توضیح دستگاه ابری که در واقع DC نیز مخفف Document Cloud است می توان نقل کرد که دستگاه ابری ادوب یا Creative Cloud این امکان را برای کاربر بوجود مییاورد که در فضای بیشتری که نرم افزار در اختیارشان قرار میدهد برای ذخیره فایل های خود بهره گیرد و بتواند از امکان اتصال نرم افزار به اینترنت بهره مند شود.

یکی دیگر از امکانات افزوده شده به ادوب آکروبات امکان مشاهده دو فایل PDF هم وقت در صفحه نرم افزار است. این توانایی را می توان تقریبا به توانایی مشاهده دو فایل تصویر و عکس در نرم افزار فتوشاپ تشبیه کرد، با این تفاوت که در نرم افزار فتوشاپ می توان تغییرات نکته نظر را در وقت مشاهده هر دو فایل، به فایل نکته نظر اعمال کرد.در ورژن جدید ادوب آکروبات می توان دو فایل را با یکدیگر مقایسه کرد و در صورت لزوم تغییراتی در فایل ها ایجاد نمود.

برای ویندوز ۱۰ ادوب تمهیدات خاصی فکر کرده است و امکان بهره گیری از این ورژن آکروبات را برای تبلت با ویندوز ۱۰ نیز فراهم کر

**************************************

متن از : پاكزاد ر.

کامپیوتر و نرم افزار در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

همه کس طالب يارند چه هشيار و چه مست
««« »»»
همه جا خانه عشق است چه مسجد چه کنشت

پذیرش امضای دیجیتالی در اسناد PDF پیشرفت پیدا کرد

TT / 61 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات