مسئولانی که حقوق نجومی گرفتند شکمشان از حرام پُر شده است


با دیگران به اشتراک بگذارید

مسئولانی که حقوق نجومی گرفتند شکمشان از حرام پُر شده است

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل نقل کرد: مسئولانی که حقوق نجومی و چندین صد میلیونی گرفتند به فرموده امام حسین شکم‌شان از حرام پر شده است.

تصویر و عکس   مسئولانی که حقوق نجومی گرفتند شکمشان از حرام پُر شده است

به گزارش خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، پیام مرادی دبیر سیاسی اتحادیه اجلاسهای اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سر تا سر کشور در سخنان قبل از خطبه های نماز جمعه تهران با اشاره ایام سوگواری حضرت امام حسین(ع) نقل کرد: یکی از علل قیام سید الشهدا (ع) برای کوتاه کردن دست افراد فاسد از اداره امور مسلمین بود.

وی با تاکید بر اینکه در نگاه اسلامی مناسبترین مفهوم در اداره جامعه، مفهوم عدالت است، ادامه داد: آنچه نباید آن را از یاد برد این است که مردمان برای برپایی نظام اسلامی خون داده و بر همین اساس حق دارند که در جامعه اسلامی خود، مفهوم عدالت را بچشند.

مرادی با اظهار اینکه کسانی می توانند عدالت را در جامعه اسلامی اجرا کنند که تمیز دست باشند، تصریح کرد: این افراد باید وابسته به جهان نبوده و مفاهیم انقلاب اسلامی را به خوبی بشناسند.

وی با نقش این سئوال که چه طور می شود پذیرفت کسانی که در سوابقشان دست اندازی بر داشته های مردمان به چشم می خورد، عدالت را بر پاکنند، خاطرنشان کرد: در حالی که مردمان در اوج دردسر هستند و چنین افرادی مسئولیتشان را مدیون آنها هستند، به چه صورت حقوقهای چندین صد میلیونی و نجومی را گرفتند.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: مگر امام حسین نفرموده اند که یکی از علل سقوط جامعه اسلامی پر شدن شکم ها از حرام است. حال نباید از این موضوع به وحشت افتاد که شکم های برخی از مسئولان از حرام پر شده و این مسئله موجب سقوط شود.

وی اضافه کرد: اگر مسئولیت های کشور به افراد حقیر واگذار و دلسوزان نظام خانه نشین شدند باید برای نظام اسلامی نگران بود.

***ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد***

نگارش توسط: ستايش ی.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حلقه توبه گر امروز چو زهاد زنم
««« »»»
خازن ميکده فردا نکند در بازم

مسئولانی که حقوق نجومی گرفتند شکمشان از حرام پُر شده است

TT / 36 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال