کتاب عاشورایی فریبا کلهر به روسی ترجمه شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

کتاب عاشورایی فریبا کلهر به روسی ترجمه شد

خبرگزاری فارس: کتاب عاشورایی فریبا کلهر به روسی ترجمه شد

کتاب «ده قصه عاشورایی» که فریبا کلهر آن را برای کودکان و نوجوانان نگاشته، از سوی بنیاد مطالعات اسلامی به زبان روسی ترجمه و انتشار داده شد.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، ترجمه روسی داستان مصور کودکان «ده قصه عاشورایی» که فریبا کلهر آن را نگاشته توسط بنیاد مطالعات اسلامی انتشار داده شد.

بر همین اساس در ایام عزای سالار شهیدان، بنیاد مطالعات اسلامی با هدف نشر و ترویج فرهنگ عاشورا و آشنایی کودکان و نوجوانان با واقعه عاشورا کامیاب شد ترجمه روسی کتاب «ده قصه عاشورایی» اثر فریبا کلهر و با تصویرگری سیدحسام الدین طباطبایی را با همکاری انتشارات قدیانی در مسکو انتشار دهد.

این کتاب، ده شخصیت تأثیرگذار در واقعه عاشورا، به عنوان محور داستانهایش انتخاب کرده و برای مخاطبان خردسال در گروه سنی «ج» با زبان سهل و ملموس و تصویرگری گیرا داستان این شخصیت ها را روایت می کند.

قبل از این بنیاد آثار دیگری حول محور امام حسین (ع)از جمله «قصه های کربلا » اثر مهدی قزلی ، «قیام و انقلاب امام حسین (ع)» اثر دکتر زرگرنژاد را انتشار داده و بزودی ترجمه روسی «یک غنچه صد جراحت» اثر حسین سیدی را نیز به خوانندگان روس زبان عرضه می کند.

-براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد-

تهیه کننده: آذين ق.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان
««« »»»
نيم شب دوش به بالين من آمد بنشست

کتاب عاشورایی فریبا کلهر به روسی ترجمه شد

TT / 21 — TP / 10%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال