ویدیو فیلم درخت کاج کریسمس میوه ای ( Fruit Christmas Tree) -دانلود و پخش


با دیگران به اشتراک بگذارید

درخت کریسمس میوه ای ( Fruit Christmas Tree)

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

اموزش تهیه کردن درخت کریسمس میوه ای :

در این ویدئو باهم نحوه تهیه کردن درخت کریسمس میو ه ای را اموزش می بینیم که می توان ان را در ایام کریسمس به کار گرفت.

مواد ضروری :

خرمالو ، کیوی ، انگور ، نارنگی ،گلابی ، بلو بری ، موز ، توت فرنگی ، میوه های ماداگاسکار ، هویج ، سیب ، چوب های باریک و سر تیز

نحوه تهیه کردن :

ابتدا برای درخت مان از یک سیب و هویج بهره میگیریم ، داخل سیب را خالی می کنیم و ته ان را در می اوریم. ته هویج مان را باریک می کنیم تا آسان داخل سیب قرار گیرد. سپس هویج را بصورت صاف داخل سیب می گزاریم و چوب های نوک تیز مان را دور سیب و هویج می چینیم،به این صورت که پایین روی سیب چوب ها را کمتر داخل ان فرو می کنیم،و هر چه به نوک هویج می رسیم بیشتر فرو می کنیم تا درست شبیه کاج در بیاید.

سپس شروع به تزئین درخت می کنیم. توت فرنگی ها را با برگ از پایین شروع می کنیم و می چینیم، سپسخرمالو و موز را(موز ها را قادر هستید بصورت قلبی شکل در اورید تا شکل خوب تری به درخت مان بدهد)

و به همین صورت ادامه می دهیم کیوی و نارنگی، که کیوی ها را بصورت باریک خوبش می دهیم و با پوست داخل چوب می گزاریم سپس با توجه به سلیقه خودتان میوه ها را قادر هستید بچینید ، طوری که تمام قسمت درخت مان پر شده باشد و سعی می کنیم که میوه ها را طوری بچینیم تا شکل درخت کاج مان بهم نخورد و نوک درخت را با میوه های کوچولو تر مثل انگور و یا باقی میوه ها را که بصورت کوچک خوبش داده اید گذارید.

برای نوک درخت کریسمس هم قادر هستید از یک تیکه طالبی یا هندوانه بهره گیرید ، بدین صورت که ان را بشکل دلخواه قادر هستید غالب بزنید و بر روی نوک درخت گذارید.

درخت کریسمس

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات