فیلم یادگیری سرد کردن آشامیدنی در کمتر از ۳ دقیقه -دانلود و پخش


با دیگران به اشتراک بگذارید

آموزش خنک کردن نوشابه در کمتر از ۳ دقیقه

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

در این ویدئو شما یک روش تازه و  جالب برای سرد کردن نوشابه را یاد خواهید گرفت.این ویدیوی تعلیمی “آموزش سرد کردن نوشابه در کمتر از ۳ دقیقه” است.  امکان می دارد شما هم در برخی مواقع نیاز داشته باشید که به سرعت یک قوطی نوشابه را برای ناهار یا شام خود سرد کنید و حوصله یا وقت آن را ندارید که آن را داخل یخچال گذارید و مدت وقت زیادی را برای سرد کردن نوشابه صرف کنید. این آموزش یکی از خوب ترین آموزش ها برای سرد کردن نوشابه است که در کمتر از ۳ دقیقه شما را به نتیجه دلخواهتان می رساند. این شاید یکی از خوب ترین تعلیمهایی است که تا به حال به آن دسترسی داشته اید. . به غیر از نوشابه شما دیگر نوشیدنی های نکته نیازتان را نیز قادر هستید به آسانی از همین طریق سرد کنید. تجربه لذت بخشی خواهد بود. حتما آزمایش کنید. 

بسیاری از افراد امکان می دارد به “آموزش سرد کردن نوشابه در کمتر از ۳ دقیقه” در کمترین وقت ممکن نیاز داشته باشند. پس به این ویدیو توجه زیادی خواهیم کرد.

 وسایل نکته نیاز: ۱) ظرف قوس دار ۲) حودا یک لیتر آب  ۳) مقداری  یخ ۴) ۲ قاشق نمک 

مراحل: برای آنکه بتوانید یک نوشیدنی را به روش تازه در کمتر از ۳ دقیقه سرد کنید ضروری است: ابتدا به یک ظرف قوس دار نیاز دارید.سپس مقداری کمی آب درون آن بریزید. حدودا ۱ لیتر کافی است. سپس یخ های خود را به آن افزایید. مقداری هم بزنید. حال نوبت آن است که نمک را به آن اضافه بکنید. نمک به شما یاری خواهد رساند تا آب به سرعت به نقطه انجماد خود نزدیک شود. حال قوطی نوشابه یا بطری نوشابه را به داخل آن قرار بدهید و برای مدت ۳ دقیقه اجازه دهید تا نوشابه در ترکیب آب و یخ و نمک قوطه ور باشد. به پایان رسانده شد. به همین آسانی. حالا نوشابه را از داخل ترکیب برداشته و خورید. دیدید چقدر سرد شده؟؟ اگر از این ویدیو صفا کردید، آن را برای دوستانتان نیز به اشتراک قرار بدهید. آن ها هم قطعا صفا خواهند کرد.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال