کیلیپ فیلم یادگیری راهکار دلچسب برای پوست گرفتن تخم مرغ در کمتر از ۵ ثانیه +پخش


با دیگران به اشتراک بگذارید

آموزش روش جالب برای پوست کندن تخم مرغ در کمتر از ۵ ثانیه

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

شما هم همیشه گرفتاری پوست گرفتن تخم مرغ داشتید؟

در این ویدیو قصد داریم تا با یک روش بسیار تازه و شگفت انگیز راحت برای پوست گرفتن تخم مرغ آشنایی پیدا کنیم. اسم این تعلیم تازه “تعلیم روش جالب برای پوست گرفتن تخم مرغ در کمتر از ۵ ثانیه” هست.  اگر شما ورزشکار پرورش اندام و یا یک تخم مرغ دوست باشید این معضل را بارها و بارها در طول یک روز با آن مواجه هستید که تقریبا ۲ تا ۳ دقیقه زمان خواهد برد تا بتوانید پوست یک تخم مرغ را از آن جدا کنید. خوردن تخم مرغ همیشه لذت بخش است ولی پوست گرفتن آن، آن هم به شیوه باستانی شاید آنقدر ها هم که خود تخم مرغ طعم دار است، خشمزه نباشی! اگر شما نیز از افرادی هستید که به این موضوع اعتقاد دارید شاید دیدن موضوع دوای دردی برای شما باشد. پوست تخم مرغ هرچه آسانتر کنده شود، تخم مرغ لذت بخش تر خواهد بود! دلیل سفتی پوست تخم مرغ این است که  به دلیل بافت پوست تخم مرغ است که حالتی را به آن می دهد که بعد از حرارت داده شدن، جدا کردن آن را سخت می کند. این ویدیو یک روشی را به شما تعلیم می دهد که به صورت خیلی راحت پوست تخم مرغ را بکنید و از خوردن آن بیش از قبل صفا بکنید.

حال پرسش اینجاست به چه صورت “تعلیم روش جالب برای پوست گرفتن تخم مرغ در کمتر از ۵ ثانیه” را به انجام رسانیم؟

ابتدا تخم مرغ ها را آب طبخ کن کنید. بعد از آب طبخ کن کردن آب آن را خالی کنید و مقداری آب خنک در قابلمه بریزید و شروع کنید به مدت ۱ تا ۲ دقیقه تکان دادن ظرف به همراه تخم مرغ ها. حال درب قابلمه را بردارید و ملاحضه خواهید که که پوست تخم مرغ به آسانی هرچه تمام تر از آن طلاق میگیرد. جالب بود نه؟ اگر شما هم از دیدن این ویدیو صفا کردید. اجازه دهید دوستانتان نیز صفا بکنند. این ویدیو را برای دوستانتان به اشتراک قرار بدهید.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال