http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

حقوق ماهیانه افراد داعش چقدر است؟

حقوق ماهیانه افراد داعش چقدر است؟

حقوق ماهیانه داعشی ها, حقوق داعشی ها, داعش

شبکه تلویزیونی «ان‌دی‌تی‌وی» هند با انتشار گزارشی در پایگاه اینترنتی خود نوشت: اسنادی که به‌تازگی از گروه تروریستی داعش کشف شده است، نشان می‌دهد این گروه که اخیراً در تنگنای شدید مالی قرار گرفته است، به هر یک از عناصر خود ماهانه تنها 50 دلار به عنوان حقوق ثابت پرداخت می‌کند.
در ادامه گزارش آمده است: به طور مثال، این اسناد نشان می‌دهد «الجیبوری،» یکی از عناصر این گروه تروریستی که دو همسر و 6 فرزند دارد، علاوه بر حقوق ثابت ماهیانه‌اش، 50 دلار بابت هر یک از همسرانش و 35 دلار نیز برای فرزندان زیر 15 ساله‌اش، از این گروه تروریستی حقوق دریافت می‌کند. طبق این اسناد، الجیبوری همچنین بابت هر «برده جنسی» نیز 50 دلار دریافت می‌کند. با احتساب این مبالغ، دریافتی ماهیانه الجیبوری در مجموع حدود 360 دلار است.
در ادامه گزارش آمده است: اسناد رسمی داعش که یک نشریه معتبر روز جمعه بخشی از آن را منتشر کرد، حاوی اطلاعات مربوط به عناصر این گروه تروریستی و دیگر جزئیات زندگی آن‌ها است. این اسناد راهکارهای مورد استفاده تروریست‌ها را برای رویارویی با شکست‌های اخیر و مشکلات پس از آن، فاش می‌کند.
داعش هر ماه چقدر درآمد دارد؟
دبیرکل سازمان ملل متحد تأکید کرد که بر اساس برخی ارزیابی‌ها گروه تروریستی داعش هرماه حدود 30 میلیون دلار از منابع مختلف درآمد کسب می کند.
“بان کی مون” که آخرین ماه های دوران تصدی دبیرکلی سازمان ملل متحد را سپری می‌کند، اظهار داشت: این درآمدها از منابعی مانند مالیاتهای اجباری، گرفتن هزینه برق، آب از مردم و اجاره خانه‌هایی به دست می آید که آنها را مصادره کرده است.

وی همچنین درباره خطرات داعش برای منطقه جنوب شرق آسیا هشدار داد.

بان کی مون این مسائل را در جلسه اعضای شورای امنیت، برای بررسی گزارش تهدیدهای تروریستی برای دنیا، مطرح کرد.

بان کی مون با این حال خاطرنشان کرد: شکستهای نظامی داعش باعث شده است که درآمدها و منابع مالی این گروه اخیرا کاهش یابد.

وی خاطرنشان کرد: داعش در یمن، مانند حملاتی که شاخه القاعده در شبه جزیره عربی در این کشور انجام می‌دهد، ساختمانهای دولتی و مسؤولان دولتی را هدف می گیرد. و با وجود رقابت تبلیغاتی این دو گروه تروریستی در یمن، هیچ گزارشی درخصوص درگیری مستقیم بین آنها وجود ندارد.

بان کی مون افزود: بر اساس گزارشهای کشورهای عضو، به نظر می آید که عناصر داعش و القاعده آماد هستند که در امور تاکتیکی بایکدیگر همکاری کنند.

مطالب پیشنهادی

گروه داعش در حال عضو گیری در انگلستانگروه داعش در حال عضو گیری در انگلستانعملیات کشور ترکیه علیه گروه تروریستی داعشعملیات کشور ترکیه علیه گروه تروریستی داعشبمب ضد داعش و نوشته روی آن + عکسبمب ضد داعش و نوشته روی آن + عکسکشته شدن رهبر شاخه داعش در لیبیکشته شدن رهبر شاخه داعش در لیبیمغز متفکر گروه تروریستی داعش در محاصره پلیس فرانسه + تصویرمغز متفکر گروه تروریستی داعش در محاصره پلیس فرانسه + تصویرنظرات اوباما در مورد داعش و اسلامنظرات اوباما در مورد داعش و اسلاممیزان استخرج نفت توسط گروه داعشمیزان استخرج نفت توسط گروه داعشکشتن کودکان مبتلا به سندروم داون در گروه داعشکشتن کودکان مبتلا به سندروم داون در گروه داعشتهدید داعش برای اروپاتهدید داعش برای اروپاکپتاگون مواد مخدر داعش و دلیل تولید این مادهکپتاگون مواد مخدر داعش و دلیل تولید این مادهمغازه پوشاک برای زنان در گروه داعش + عکس هامغازه پوشاک برای زنان در گروه داعش + عکس هافتوای گروه داعش در رابطه با نکاح دخترانفتوای گروه داعش در رابطه با نکاح دختران

منبع: جدیده
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
بازی Townsmen بر روی رایانه های شخصی منتشر می شود
استخدام کارمند،نیرو جهت لباس و عروسک تنپوش،پیک باموتور
فیلم اکران بازگشت در چهارشنبه ی پایان سال ( آپارات ) -دانلود و پخش
تلاش برای ارائه خدمات با کیفیت به زائران در اربعین حسینی
فیلم غزال نیاپرست سخرانی ۱۵۰ ثانیه ای ( آپارات ) -دانلود و پخش
رسانه های استان زنجان مطالبه گر هستند/ استان زنجان ظرفیت های رسانه ای بسیار خوبی دارد
ویدیو فیلم دوبلم از آدرین برای گروه برگردان یا دوبله مدیر گروه اظهارات بخون ( آپارات )
زنگ خطر پایان ذخایر آب شرب/ روش «۶ ماه آب را باز کن و ۲ ماه ببند» چاره کار نیست
کلیپ فیلم Head shot زدن تک تیرانداز ارتش کشور سوریه
انفجار کپسول گاز مایع در قزوین ۶ مصدوم برجای گذاشت
کلیپ فیلم ترمیناتور عراقی ها ( پرتاب کننده راکت )
کلیپ فیلم انجام رای گیری و انتخابات شورای علم یاد گیری
آیت الله طباطبایی قمی درگذشت
ماجرای عجیب پیوند قلب یک میمون به نوزاد انسان! +عکس
محاکمه پسر جوان به اتهام قتل عمه
کیلیپ فیلم مسخره نکنید!ویدیو دلچسب محسن قراعتی +( آپارات ) پخش
به این زودی‎ها منتظرحافظه‎های پرسرعت ۳D XPoint اینتل نباشید
سرفیس بوک تازه در کنفرانس مایکرو سافت شناسایی شد
ویدیو فیلم بچه های آلپ / گنجینه دنی / دریافت کلیپ
ویدیو فیلم دیرین دیرین / مغز دانی / دریافت کلیپ
تبلیغات