ترکاندن جوش های این ناحیه صورت، منجر به فلج دائمی و یا مرگ میشود


ترکاندن جوش, فلج دائمی

پزشکان درباره دستکاری و فشار دادن جوش‌ها و دمل‌‌ها در نقاط خاصی از صورت که به مثلث خطر Danger Triangle معروف است، هشدار دادند.مثلث خطر Danger Triangle اصطلاحی است که متخصصان پوست به محدوده ای از صورت انسان اطلاق می‌کنند و همواره درباره رشد جوش و دمل در این ناحیه از صورت که شامل بینی و لب‌ها می‌شود، هشدار داده‌اند.

اگر شما در صورتتان به ویژه اگر در مثلث خطر باشد، با رشد جوش یا دمل مواجه هستید هرگز نباید اقدام به دستکاری و به اصطلاح ترکاندن آنها بکنید.بسیاری از ما به خوبی از این مسئله آگاه هستیم که فشردن این نقاط خطر عفونت را در پی دارد اما با این وجود، وسوسه میشیم و این وسوسه ممکن است حتی به قیمت جانمان تمام شود.

به گفته متخصصان پوست شما باید تا جایی که ممکن است در برابر این وسوسه مقاومت کنید البته نه به این خاطر که آن عملی غیر بهداشتی است بلکه به این دلیل که آن می‌تواند شما را بکشد. مثلث خطر ممکن است نام یک فیلم ترسناک را به ذهن متبادر کند اما در واقع هشداری جدی است برای اینکه نظافت شخصی را جدی بگیریم.

ترکاندن جوش های این ناحیه، منجر به فلج دائمی و یا مرگ میشود
مثلث خطر Danger Triangle

این منطقه که بخشی از چشم را پوشش می‌دهد بعد از عبور از بینی و گوشه دهان خود را به لب بالا می‌رساند و اگر عفونی شود می‌تواند عواقب جدی به همراه داشته باشد.بر اساس این گزارش، رگ‌های خونی این منطقه به قسمت پشت سر انسان متصل هستند و با یک خط مستقیم به مغز می‌رسند و این بدان معنی است که هر گونه عفونت در این منطقه می‌تواند به طور مستقیم به مغز و مرکز عصبی انسان منتقل شود.

در حالی که خطر مرگ و میر ناشی از این اتفاق فوق‌العاده نادر است، اما اگر عفونت توسعه یابد می‌تواند به از دست دادن بینایی، فلج دائمی و یا حتی مرگ منجر شود پس بهترین توصیه به شما تحمل و صبوری بیشتر است تا جوش و دمل ایجاد شده به مرور زمان برطرف شود.

مطالب پیشنهادی

بوتاکس سبب فلج دائمی میشود؟بوتاکس سبب فلج دائمی میشود؟خانم ها کمتر صحبت کنید تا پوست بهتری داشته باشیدخانم ها کمتر صحبت کنید تا پوست بهتری داشته باشیدبرترین روش های از بین بردن لکه های قهوه ای رنگ پوستبرترین روش های از بین بردن لکه های قهوه ای رنگ پوستهمه چیز درباره میکرونیدلینگ | ترمیم و جوانسازی پوستهمه چیز درباره میکرونیدلینگ | ترمیم و جوانسازی پوستپیوند و کاشت مو + قیمتپیوند و کاشت مو + قیمت10 علت ریزش مو – جدیده10 علت ریزش مو – جدیدهتا عید جای جوش را با این روشهای خانگی از بین ببریدتا عید جای جوش را با این روشهای خانگی از بین ببریدجلوگیری از چین و چروک پوست با این خوراکی هاجلوگیری از چین و چروک پوست با این خوراکی هابا این روش چین و چروک صورتتان را از بین ببریدبا این روش چین و چروک صورتتان را از بین ببریدچرا ابرو و مژه سفید می شود + علل سفیدی موچرا ابرو و مژه سفید می شود + علل سفیدی مومضرات خوابیدن با موهای خیس + اصول خشک کردن مومضرات خوابیدن با موهای خیس + اصول خشک کردن موماسک طبیعی طراوت بخش و نرم کننده موی سرماسک طبیعی طراوت بخش و نرم کننده موی سر

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال