زمان اکران "به دنیا آمدن" هنوز مشخص نیست


با دیگران به اشتراک بگذارید

زمان اکران "به دنیا آمدن" هنوز مشخص نیست

آماده کننده فیلم سینمایی "متولد شدن" گفت: این فیلم سینمایی اثری است که مخاطبان خاص خود را نیز قطعا دارد. بر این اساس هم حدس میزنم که به فروش رسان قابل قبولی را هم خواهد داشت.

تصویر و عکس زمان نمایش "متولد شدن" هنوز مشخص نیست

محمد احمدی آماده کننده فیلم سینمایی "متولد شدن" اطراف آخرین وضعیت نمایش این فیلم سینمایی در مکالمه با خبرنگار فرهنگی «نسیم آنلاین»، عنوان کرد: حقیقت این است که چندین وقتی است که به دنبال نمایش این فیلم سینمایی بودم. بر این اساس با آقای "اشرفی" مدیر سینما "ماندانا" یک گفتمانی به انجام رساندم تا در صورت امکان و فراهم شدن فرصت مناسب این فیلم نمایش شود. وقتی که برای نمایش فیلم مشخص شده بود به دلایلی فرصت نمایش برای این فیلم محقق نشد.

وی افزود: در نهایت متوجه شدم که دوستان ما در سینما آزادی تمایل دارند که فیلم سینمایی "متولد شدن" نهایتا در ۵ آبان ماه نمایش شود. این در حالی بود که زمان درنظر گرفته شده برای نمایش این فیلم اصلا مناسب عدم. در حقیقت این زمان هم مناسب برای نمایش فیلم سینمایی "متولد شدن" نیست.

این آماده کننده ادامه داد: البته من انتقاد و یا اعتراضی به شورای صنفی ندارم و اگر در این ارتباط گفتمانی به انجام رساندم به دنبال این موضوع بودم تا فرصتی برای نمایش این فیلم سینمایی فراهم شود. زیرا اعتقاد دارم که "متولد شدن" فیلمی نیست که بخواهیم آن را در میان سایر فیلم ها به صورت متداولی نمایش کنیم.

احمدی خاطرنشان کرد: فیلم سینمایی "متولد شدن" اثری است که مخاطبان خاص خود را نیز قطعا دارد. بر این اساس هم حدس میزنم که به فروش رسان قابل قبولی را هم خواهد داشت و مردمان هم از آن استقبال عالی ای خواهند کرد. زیرا در فستیوال سی و چهارم فیلم فجر هم با استقبال خوبی از طرف مردمان روبرو شد.

وی افزود: فیلم سینمایی "متولد شدن" در حال حاضر در فستیوال فیلم توکیو هم پذیرفته شده است. همچنین در فستیوال سی و چهارم فیلم فجر نیز در سه رشته کاندید دریافت جایزه هم شده بود. بر این اساس این موضوع نمایان میکند که این فیلم پتانسیل بالایی دارد تا اینکه در شرایطی متداولی نمایش شود. این طوری شد که من از نمایش این فیلم در مقطع وقتی حاضر انصراف دادم.

این آماده کننده در پایان گفت: بر این اساس مجددا در حال رایزنی هستیم تا در زمان مناسب دیگری فیلم سینمایی "متولد شدن" را در سینماهای کشور و در گروه سینمایی عالی ای نمایش عمومی کنیم. زیرا این فیلم اثری است که باید به خوبی دیده شود. ولی متاسفانه آنگونه که باید شرایطی فراهم شود تا این قبیل فیلم های بخوبی دیده شوند فراهم نیست.

*******************

نگارنده : بهرام ت.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفتم ای مسند جم جام جهان بينت کو
««« »»»
گفت افسوس که آن دولت بيدار بخفت

زمان اکران "به دنیا آمدن" هنوز مشخص نیست

TT / 89 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال