دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و تایلند لغو شد/ در انتظار تصمیم فدراسیون برای دیدار جایگزین


با دیگران به اشتراک بگذارید

دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و تایلند لغو شد/ در انتظار تصمیم فدراسیون برای دیدار جایگزین

خبرگزاری فارس: دیدار دوستانه تیم‌های ملی ایران و تایلند لغو شد/ در انتظار تصمیم فدراسیون برای دیدار جایگزین

دیدار دوستنانه تیم‌های ملی ایران و تایلند به دلیل درگذشت سلطان این کشور لغو شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، تیم های ملی فوتبال ایران و تایلند قرار بود در تاریخ ۱۹ آبان ماه سال جاری یک دیدار تدارکاتی را در شهر بانکوک تایلند به انجام رسانند که این دیدار به دلیل درگذشت سلطان تایلند لغو شد.

بر همین اساس و طبق اعلام رسانه های تایلندی به همین عالیت تایلندی ها یک سال را عزای عمومی اعلام کرده و یک ماه نیز تمام فعالیت ها در این کشور تعطیل است.

نکته قابل توجه اینکه مهمانی خاکسپاری سلطان تایلند عصر امروز به انجام رسانده شده و قرار است فرزند ۶۴ ساله سلطان قبلی او را در یک معبد ویژه نکته شستشو گذاشته و سپس پس از برگزاری مهمانی خود به عنوان سلطان تازه تایلند شناسانده شود.

تایلندی ها در این مدت تمام رویدادهای ورزشی خود را به دلیل درگذشت سلطان کشورشان لغو کردند و فقط قرار است تیم ملی فوتبال این کشور در ادامه رقابت های مقدماتی جام دنیاای در تاریخ ۲۵ آبان ماه به اجبار در تایلند میزبان استرالیا باشند.

بر همین اساس کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که برای بازدید از امکانات تایلند چهارشنبه شب راهی این کشور شده بود با لغو دیدار تدارکاتی تیم ملی این کشور با ایران راهی مالزی خواهد شد تا از امکانات میزبان دیدار تیم های ملی ایران و کشور سوریه از هفته پنجم رقابت های مقدماتی جام دنیاای بازدید به عمل بیاورد و این در حالی است که این امکان وجود دارد که تیم ملی در صورت مساعد بودن شرایط بسیار زودتر از موعد مقرر برای برگزاری اردو راهی مالزی شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در همین راستا باید منتظر واکنش فدراسیون فوتبال ماند تا مشخص شود که در تاریخ فوق کدام تیم جایگزین تایلند برای رویارویی با ایران در یک دیدار تدارکاتی خواهد بود.اگرچه فرصت کمی تا آن وقت باقی مانده و مقدمات برای انجام یک دیدار دوستانه پیش از بازی با کشور سوریه سخت است اما در صورتی که مسئولین فدراسیون تعلل نکرده و زودتر بر آن شوی کنند قادر هستند حداقل یکی از تیم های شرق آسیایی را به مکان تایلند هرچه با سرعت تر برگزند.

*************

تهیه کننده : فرشيد و.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نقشی بر آب می‌زنم از گريه حاليا
««« »»»
تا کی شود قرين حقيقت مجاز من

دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و تایلند لغو شد/ در انتظار تصمیم فدراسیون برای دیدار جایگزین

TT / 70 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال