میگوئل: کی روش برای استفاده نکردن از بازیکنان ما دلایل خودش را دارد/فردا دو مربی خوب ایرانی مقابل هم قرار می گیرند


با دیگران به اشتراک بگذارید

میگوئل: کی روش برای استفاده نکردن از بازیکنان ما دلایل خودش را دارد/فردا دو مربی خوب ایرانی مقابل هم قرار می گیرند

خبرگزاری فارس: میگوئل: کی‌روش برای بهره نگرفتن از بازیکنان ما علل خودش را دارد/فردا دو مربی خوب ایرانی مقابل هم قرار می‌گیرند

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی نقل کرد: به عنوان عضوی از تراکتورسازی دوست دارم بازیکنان‌مان در تیم ملی به میدان بروند اما حتما سرمربی تیم ملی فوتبال علل خودش را دارد که از آنها استفاده نمی‌کند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، میگوئل تکسیرا در نشست خبری قبل از دیدار مقابل سایپا در هفته هشتم لیگ خوب تر نقل کرد: بازی خوبی مقابل حریف توانا در قبل داریم. دو مربی خوب ایرانی مقابل یکدیگر قرار می گیرند و این نمایان میکند که لیگ سختی در قبل است. امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم و بازی عادلانه ای را بینیم. امیدواریم هر تیمی که خوب تر باشد برنده شود و مییاندیشم تراکتور خوب تر است و برنده خواهد شد (باخنده).

وی در رابطه با تعطیلات لیگ خوب تر خاطرنشان کرد: هیچ زمان تعطیلات برای تیمی خوب نخواهد بود. این شرایط برای تیم هایی که خوب نتیجه می گیرند بدتر است. این مسئله در کار ما خلل بوجود مییاورد. چاره ای نداریم و به دلیل معضلات موجود باید با این مسئله کنار بیاییم. مورد مثبت این مسئله نتایج خوب تیم ملی است که خوشبختانه آنها نتیجه گرفتند.

مربی تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که از تراکتورسازی سه بازیکن فرا خوانده میشود ولی هیچ زمان از آنها بهره گرفته نمیشود و آیا این مسئله روی کیفیت بازیکنان تاثیر منفی قرار نمیدهد، نقل کرد: در رابطه با تیم ملی قادر نیستم حرف زنم چراکه مربی این تیم کارلوس کی روش است. چون عضوی از باشگاه تراکتورسازی هستم دوست داشتم از بازیکنان ما هم در تیم ملی بهره گرفته شود اگر کی روش از بازیکنان بهره نمیگیرد این نظر مربی تیم ملی است.

به گزارش خبرگزاری فارس، یکی از خبرنگاران از میگوئل در رابطه با ذهنیت منفی که هواداران تراکتورسازی روی علیرضا فغانی به دلیل قضاوت در مسابقه پایانی لیگ چهاردهم دارند سؤال کرد که آیا انتخاب این داور برای بازی فردا عالی است یا خیر؟ که مدیر رسانه ای تراکتورسازی در این لحظه اعلام کرد با توجه به اینکه این پرسش فنی نیست او پاسخش را مطرح می کند.

سیامک قلیچ خانی در رابطه با این مسئله عنوان کرد: هواداران تراکتورسازی هیچ ذهنیت منفی نسبت به فغانی ندارند. فغانی از داوران خوب فوتبال کشورمان است. می توانم برای شما مثالی بزنم. همه روی داور بازی کشورمان و کشور عراق ذهنیت داشتند اما او بعد از یک سال بازی کشورمان و ازبکستان را بدون مشکل قضاوت کرد. ما از هر داوری انتظار قضاوت منصفانه را داریم و آگاهی میداریم که فغانی یک مارک در داوری کشورمان است و دغدغه از این بابت نخواهیم داشت.

***انتهاي مطلب***

نگارش از : فرنوش ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می بی‌غش است درياب وقتی خوش است بشتاب
««« »»»
سال دگر که دارد اميد نوبهاری

میگوئل: کی روش برای استفاده نکردن از بازیکنان ما دلایل خودش را دارد/فردا دو مربی خوب ایرانی مقابل هم قرار می گیرند

TT / 94 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال