دسترسی به سرور ۲۰۱۶ مایکرو سافت عمومی شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

دسترسی به سرور ۲۰۱۶ مایکروسافت عمومی شد

تصویر و عکس دسترسی به سرور ۲۰۱۶ مایکروسافت عمومی شد

سرور ویندوز ۲۰۱۶ مایکروسافت اکنون در دسترس عموم است و مشتری های بسیاری دارد. قبل به فروش رسان برای سرور ۲۰۱۶ از اول اکتبر آغاز شده و مایکروسافت همیشه  نقل کرده است که مشتریان قادر هستند از اواسط اکتبر به آن دسترسی یابند.

به گزارش کلیک، اکنون اواسط اکتبر است و فصل برگ ریزان، و این شرکت به قول هایش عمل می کند.

علاوه بر آن، مرکز سیستم ۲۰۱۶، یعنی مرکز مدیریت راه حل های داده مایکروسافت برای گسترش و مدیریت سرورها و کامپیوترهای رو میزی نیز در دسترس است.

مایکروسافت با ایجاد دسترسی امروز بر روی ابر هیبریدی تمرکز کرده و اینکه چطور سرور ویندوز ۲۰۱۶ قادر هست در هر دو مرکز داده و ابر عمومی کاربرد داشته باشد.

مدیر ارشد بازاریابی محصولات مایکروسافت، برند جووت نیز تاکید کرد نقش سرور ویندوز در استراتژی هیبرید مایکروسافت نقش اهمیتی می داری دارد. وی گفت “ابر هیبرید نه تنها در رابطه با متصل بودن است بلکه دائمی نیز هست.” شرکت به سرور ویندوز  همانند یک محصول در مخلوط استراتژی کلی هیبریدی نگاه می کند که شامل آفیس ۳۶۰ و محصولات دسکتاپ آن مانند Dynamics 365 نگاه می کند.

مایکروسافت با Azure Stack به زودی یک راه حل برای کسب و کار ارائه می کند که خدمات اتم عمده Azure (محاسبه، ذخیره سازی، شبکه) را به مرکز داده خودش ارائه می کند. جووت نقل میکنید که شرکت مد نظر گیرد روی Azure Stack سرمایه گذاری کند، حتی اگر در حال حاضر در فاز قبل اکران فنی باشد.

ضروری به ذکر است سرور ویندوز ۲۰۱۶ نیز پشتیبانی درون شبکه و پشتیبانی تجاری Docker Engine خواهد داشت.

AWS بزرگ ترین رقیب مایکروسافت در فضای ابری عمومی، در حال حاضر چندان استراتژی هیبرید ندارد، اما محاسبات ابری آمازون امکان می دارد فردا یک معامله با VMware را اعلام کند که باعث می شود کاربران VMware بتوانند سیستم های جایزی خود را به ابر عمومی آمازون مبدل کنند.

**ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد**

نگارنده: بامشاد ا.

کامپیوتر و نرم افزار در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده
««« »»»
بجز از عشق تو باقی همه فانی دانست

دسترسی به سرور ۲۰۱۶ مایکرو سافت عمومی شد

TT / 45 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال