الگری: وقتی از فینال لیگ قهرمانان صحبت می کردم، مسئولان یوونتوس فکر می کردند جوک می گویم!


الگری: وقتی از فینال لیگ قهرمانان صحبت می کردم، مسئولان یوونتوس فکر می کردند جوک می گویم!

طرفداری- ماسیمیلیانو الگری، سرمربی 49 ساله یوونتوس، می گوید زمانی که به جای آنتونیو کونته، هدایت یوونتوس را برعهده گرفته، از مسئولان باشگاه خواسته تا بندی را به عنوان پاداش قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برای تیم قراردهند و آن ها فکر کرده اند که او جوک می گوید.

الگری در گفتگو با کوریره دلو اسپورت می گوید:

شرایط بسیار سخت بود، سرمربی تیم درست در فاصله یک هفته به تمرینات پیش فصل عوض شده بود. امّا من کاملاّ با اهداف روشنی به اینجا آمدم. کاملا آرام بودم و می دانستم تیم بزرگی در اختیارم خواهد بود. وقتی اولین قراردادم را با یوونتوس امضا کردم، از مسئولان خواستم تا پاداشی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برای ما در نظر بگیرند، مدیران یوونتوس فکر کردند جوک می گویم. امّا ما همان فصل به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیدیم و تقریباً در آستانه فتح لیگ قهرمانان قرار گرفتیم. 

سرمربی یوونتوس افزود:

یوونتوس تیم بسیار بزرگی است، ما باید از نظر کیفیت بازی پیشرفت کنیم، ما در حال رشد هستیم. از زمانی که من اینجا حضور دارم، شانزده بازیکن تیم از جمله پیرلو، ویدال و پوگبا در خط میانی تغییر کرده اند، امّا بازسازی چیزی نیست که من از آن بترسم، خسته کننده امّا هیجان انگیز خواهد بود. تیم در طول دو فصل گذشته تغییراتی داشته ودیگر نمی توان گفت که این یوونتوس کنته است. 

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال