ادعای کالچو مرکاتو؛ پریشیچ قصد دارد اینتر را ترک کند


ادعای کالچو مرکاتو؛ پریشیچ قصد دارد اینتر را ترک کند

طرفداری– بر اساس گزارشات، به نظر می رسد ایوان پریشیچ قصد دارد در انتهای فصل اینتر را ترک کند.

به نقل از فوتبال ایتالیا، این وینگر ملی پوش کهتابستان گذشته از وولفسبورگ راهی نراتزوری شده بود، تا به اینجای فصل نمایش خوبی در ترکیب نراتزوری داشته است. به هر حال کالچو مرکاتو گزارش می دهد که ایوان با مدیر برنامه های خود تماس گرفته و از او خواسته است که در انتهای فصل برای او یک باشگاه جدید پیدا کند.

به نظر می رسد رابطه پریشیچ با فرانک دی بوئر، سرمربی تیم آن چنان که باید خوب نیست و از طرفی این بازیکن می خواهد در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند. نراتزوری فصل گذشته موفق نشد جواز  ورود به لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند و در لیگ اروپای امسال هم شروع وحشتناکی داشت.

از طرفی ایوان از حقوق سالیانه خود ناراضی است، چرا که گابریل باربوسا که به تازگی راهی اینتر شده، بیش از پریشیچ از اینتر حقوق می گیرد. به نظر می رسد لیگ برتر انگلستان مقصد احتمالی این ستاره 27 ساله باشد، از طرفی اینتر امیدوار است با تمدید قرار دادش، مانع از جدایی ایوان شود.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات