با توافق میان رئال مادرید و شهرداری مادرید؛ سانتیاگوبرنابئو پس از بازسازی چگونه خواهد شد؟


طرفداری– روز گذشته بود که جلسه نهایی میان فلورنتینو پرز مدیر باشگاه رئال مادرید و مانوئله کارمنا شهردار مادرید برگزار شد و دو طرف برای بازسازی و تغییر ظاهر ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو به تفاهم رسیدند.

به گزارش وبسایت رسمی رئال مادرید، ذدر این جلسه که تفاهم نامه ای نیز به امضا رسید، چند فرد دیگر از جمله خوزه مانوئل کالوو نماینده بخش توسعه شهری مادرید و موریسو والنته عضو شورا منطقه چامارتین نیز حضور داشتند. طبق این تفاهم نامه قرار بر این شده است که پس از فراهم شدن شرایط ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو به صورت کلی تغییر ظاهر دهد و Remodel شود. طرح نهایی این ورزشگاه که در پایان پروژه نیز به آن شکل در خواهد آمد نیز روز گذشته برای چندمین بار بازنشر شد.

با توافق میان رئال مادرید و شهرداری مادرید؛ سانتیاگوبرنابئو پس از بازسازی چگونه خواهد شد؟با توافق میان رئال مادرید و شهرداری مادرید؛ سانتیاگوبرنابئو پس از بازسازی چگونه خواهد شد؟با توافق میان رئال مادرید و شهرداری مادرید؛ سانتیاگوبرنابئو پس از بازسازی چگونه خواهد شد؟با توافق میان رئال مادرید و شهرداری مادرید؛ سانتیاگوبرنابئو پس از بازسازی چگونه خواهد شد؟با توافق میان رئال مادرید و شهرداری مادرید؛ سانتیاگوبرنابئو پس از بازسازی چگونه خواهد شد؟با توافق میان رئال مادرید و شهرداری مادرید؛ سانتیاگوبرنابئو پس از بازسازی چگونه خواهد شد؟با توافق میان رئال مادرید و شهرداری مادرید؛ سانتیاگوبرنابئو پس از بازسازی چگونه خواهد شد؟با توافق میان رئال مادرید و شهرداری مادرید؛ سانتیاگوبرنابئو پس از بازسازی چگونه خواهد شد؟با توافق میان رئال مادرید و شهرداری مادرید؛ سانتیاگوبرنابئو پس از بازسازی چگونه خواهد شد؟

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات