http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

حریف سریال تلوزیونی بازی تاج و تخت وارد شد (۵ عکس)

حریف سریال تلوزیونی بازی تاج و تخت وارد شد (۵ عکس)

با دیگران به اشتراک بگذارید

رقیب سریال بازی تاج و تخت وارد شد

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس رقیب سریال بازی تاج و تخت وارد شد

رقیب سریال بازی تاج و تخت وارد شد 

سریال بازی تاج و تخت که این روزها همه جا کولاک کرده است و طرفداران بسیاری را با خود همراه کرده,اخیرا رقیب جدی را مقابل خود می بیند.یکشنبه دوم اکتبر، انتشار سریالی تازه از شبکه معتبر اچ بی او آغاز شد که انتظارها نسبت به کیفیت و محبوبیت آن بسیار بالاست و قادر هست در حد و اندازه های غولی مانند «بازی تاج و تخت» نمایان ساخته شود.

به نقل از آی ام دی بی، در آینده یک پارک تفریحی با تم موضوعی وسترن موجود خواهد بود که در آن بازدیدکنندگان می‌توانند بدون به وحشت افت از مجازات و هرگونه عواقب به اکتشاف در عمیق ترین و تیره‌ترین اشتیاق ها و خواست‌های شان توجه بکنند. این جهانی است که در آن روبات‌های انسان مانند و انسان‌ها می‌توانند بدون تفاوتی آشکار با هم مرتبط شوند ؛

رابطه ای که باعث می شود این سوال مطرح شود که مکانی که تفاوتی واضح بین انسان و روبات وجود ندارد و وقتی محدودیتی برای جامه عمل پوشاندن به فانتزی‌های مان موجود نموجود باشد، انسانیت چه چیزی است؟

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس رقیب سریال بازی تاج و تخت وارد شد

این دقیقا همان چیزی است که سریال تازه شبکه اچ بی او یعنی «دنیای غرب» یا «Westworld» می خواهد یابد. لیسا گاز زنی، آماده کننده اجرایی این سریال در توضیح می‌گوید: «این سریال یک اکتشاف و بررسی در طبیعت انسان است.

این ها خوب ترین بخش های طبیعت انسانی هستند: عشق پدری، عشق رومانتیک و یافتن خود. اما این‌ها پایه ای ترین بخش‌های طبیعت انسانی هم هستند و این شامل خشونت هم می شود.»

علمی تخیلی نیست؛ علمی واقعیتی است

اگر هوش مصنوعی در دهه ۱۹۷۰ فرضی بود، دیگر در سال ۲۰۱۶ اینطور نیست. در حالیکه نابغه های سیلیکون ولی در حال حاضر سخت مشغول کار هستند تا هوش مصنوعی را گسترش دهند، خالقان «دنیای غرب» از این سریال استفاده می‌کنند تا در هوش مصنوعی به عنوان بازتابی از خالقش به اکتشاف توجه بکنند.

گاز زنی می‌گوید: «احتمال خطای انسانی وجود دارد. مثل هر بچه ای، شما تمام تلاش تان را می کنید تا آن‌ها را در مسیر درست بگذارید، اما بعضی مواقع آن ها راه خود را میبرگزند. کد برنامه نگاری آن‌ها امکان می دارد طوری گسترش یابد که ما حدس نزده باشیم. بنابراین بررسی ما از هوش مصنوعی در این سریال نمایان کننده مسیرهای گوناگونی است که این فناوری قادر هست در پیش بگیرد.»

به چه صورت یک فیلم ۴۰ ساله احیا می شود؟

جی جی آبرامز از جاناتان نولان (برادر کریستوفر نولان کارگردان) و شریک زندگی اش لیسا گاز زنی خواست کرد تا «جهان غرب» را با هم تهیه کنند. جاناتان نولان می‌گوید: «جی جی دو دهه پیش با مایکل کرایتون حرف زد. کرایتون می خواست درباره نو سازی فیلم عمده با او حرف زند اما آن موقع عملی نشد.

حالا دو دهه بزنید جلو. به ذهن جی جی می‌رسد که این پروژه یک فیلم سینمای نیست: سریال است. یکی از جنبه های کلیدی این ایده این است که روایت عمده را می گیرد و کاملا برعکسش می‌کند و داستان را حول محور میزبانان می چرخاند.

فرصتی بود برای بازی کردن با تمام سوال‌هایی که نسبت به آن ها هیجان زده بودیم. این سریال پر از چیزهای خارق العاده است که ما عاشق شان هستیم و بنابراین ممکن نبودیم آن را رد کنیم.»
تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس رقیب سریال بازی تاج و تخت وارد شدجهانی آینده گرا که در آن هیچ چیز انسان به چشم نمییاید، اکتشاف نهایی انسانیت استلیسا گاز زنی می‌گوید: «این سریال می‌پرسد زندگی از کجا آغاز می شود؟ آیا انسان ها تحت سلطه غریزه های بیولوژیکی و نورون ها و مارپیچ های دوگانه دی‌ان‌ای هستند؟ یا یک موجود مصنوعی که با صفر و یک کدبندی شده

اما آنقدر کدگذاری‌اش خوب است که به حقیقت خود باور داشته باشد و حقیقتا همانطور که ما احساس می کنیم او هم احساس کند؟ هوشیاری و آگاهی از کجا آغاز می‌شود و کجا به پایان می رسد؟ تفاوت های بین هوش مصنوعی و انسان ارگانیک چه چیزی است؟»

انتظار داشته باشید نقطه ورودتان به دنیای غرب فرق داشته باشد

گاز زنی نقل میکنید: «در فیلم عمده دنیای غرب، شما از یک نقطه نظر سنتی‌تر به آن نزدیک می شود. از نقطه نظر مراسم که وارد می شود. این اکتشافی در طبیعت انسانی هم از درون و هم از بیرون است. ما می خواستیم پایه آن را در نقطه نظر میزبانان بگذاریم. می خواستیم یک ارتباط عاطفی با آن‌ها برقرار کنیم

تا بالاخره کاملا شخصیت بگیرند. بنابراین سریال را از نقطه نظر دولورس با بازی اون ریچل وود آغاز می‌کنیم تا بتوانیم کاملا ببینیم که او به حقیقت این دنیا باور دارد و عاشق عاطفی که دارد است. پس از اینکه این حس هم‌ذات پنداری بوجود آمد، دنیا را گسترش می‌دهیم و نه تنها زندگی ها و بینش های

مهمانانی که وارد این پارک می شوند را چک میکنیم، بلکه به تکنیسین هایی که زیرزمین در پارک فعالیت میکنند هم نگاه می کنیم.»

بازی کردن نقش روباتی که ریبوت می شود «المپیک هنرپیشگی» است

اون ریچل وود نقل میکنید: «بعضی مواقع در یک بازه وقتی ۳۰ ثانیه ای شما باید بین حالت هجوم عصبی که منجر به فریز شدن کامل می شود، لهجه ای تازه یافتن و بعد وارد شدن به حالت تفسیری کامپیوتری یک روبات تحول حالت بدهید. بنابراین تلاش کردن برای اینکه ببینم به چه صورت قادر هستم این کار را با آن درجه از تمرکز شدید به انجام برسانم

خیلی جالب بود. اما قادر هستیم سوال هم سؤال بکنیم: آیا خورشید ما را کور می کند؟ وقتی نور خورشید ببینیم چشم مان را می بندیم؟ عرق می کنیم؟ نفس می کشیم؟ همانطور که قادر هستید تصورش را بکنید تهیه شدن برای نقش فوق العاده دقیق و وسواس گونه بود.
تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس رقیب سریال بازی تاج و تخت وارد شدتندی نیوتون که نقش زنی که در یکی از تالارهای شهر فعالیت میکند را بازی می کند، نقل میکنید: «متوجه شدم که هر بار نقش این شخصیت را بازی می کنم مثل مدیتیشن می ماند. بیشتر از همیشه احساس انسان بودن کامل، خوشگل و شگفت انگیزی را داشتم و علتش فقط طبیعت، سادگی و دقت این شخصیت ها بود

که خیلی برایم جالب بود. اینکه مطمئن شویم مهدنسی و فیزیک شخصیت های مان خوب از آب درمی آید بسیار اهمیتی داشت و باید با سهل گرایی شروع می کردیم چون قرار است مسافرتی طولانی و کامل باشد.»

جاناتان نولان خیلی منتظر ماند تا این آهنگ را سر هم کند

 به گزارش پارس ناز در پس زمینه سریال «دنیای غرب» شما قادر هستید آهنگ‌های راک اصیل قرن بیستمی از جمله «Black Hole Sun» اثر ساوندگاردن و «Paint It Black» ساخته رولینگ استونز را بشنوید. نولان نقل میکنید با پیش رفتن سریال، آهنگ های آشنای این چنینی زیادی را در آن خواهید شنید.

او افزود: «یکی از مزایای ساختن وسترنی که در حقیقت یک وسترن مصنوعی است که قصه اش در آینده پیش مییاید، این است که شما قادر هستید با موسیقی معاصر بازی کنید که ما عاشق انجام این کار هستیم. برادر من هرگز نمی خواست هیچ یک از این آهنگ ها را در فیلم هایش قرار بدهد. بنابراین من حدود ۱۰ سال است که دارم تهیه میشوم این کار را بکنم.»

آیا اینجا زمین است؟ تنها زمان مشخص می کند

نولان با لبخند نقل میکنید: «سوال جالبی است. با این سریال قادر هستیم چندین نقطه نظر مختلف را یابیم. می‌خواستیم بیشتر اطلاعاتی که مخاطب دریافت می‌کند را از نقطه نظر میزبانان مطرح کنیم. بنابراین وقتی بحث این سوال ها می شود، سعی می کنیم بدون دادن اطلاعات خاص توجه تان را جلب کنیم.

اما می خواستیم واقعا بیننده را در همان درک محدود از اینکه اینجا دقیقا کجاست ول کنیم. عملا می خواهیم بیننده چنین پرسشهایی سؤال بکند.»
تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس رقیب سریال بازی تاج و تخت وارد شدژانر: علمی تخیلی، تریلر، اکشن، وسترن

هنرپیشگان: آنتونی هاپکینز، اد هریس، اون ریچل وود، جیمز مارزدن، تندی نیوتون، جفری رایت، رودریگو سنتورو، لوک همزورت

تهیه کنندگان: جی جی آبرامز، جاناتان نولان، لیسا گاز زنی، جری واین تراوب

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
اشتغال یکی از مشکلات اصلی جامعه ایثارگری است
انجام بیش از یک هزار و ۳۰۰ فقره بازرسی از واحدهای صنفی طارم
کلیپ فیلم ادرس باربی مفصلی
ویدیو فیلم معذلت میخوام:(( ( آپارات )
فیلم ۷ آبان ماه رو به همه مردم کشورمان تهنیت میگم ( آپارات ) -دانلود و پخش
کیلیپ فیلم خسته شدم +( آپارات ) پخش
فیلم ویدیو تنها جهت مصاحبه با مهرسا ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم مکالمه دکتر ترکی در برنامه منزل ملت ( آپارات ) -دانلود و پخش
ویدیو فیلم جانباز حاجی قاسمی ( آپارات )
ویدیو فیلم چنانچه دوست دارید اظهارات ممممممممههههههههههمممممممممم ( آپارات )
ترکیه در مدار تاکتیک تهدید و التماس
استخدام برنامه نویس حرفه ایPHP و اندروید در مدیا همراه ارتباطات
کلیپ فیلم رهبرانقلاب: اشتباه نکنید؛ با رابطه هیچ مخالفتی ندارم
ویدیو فیلم به چه دلیل کشور ژاپن از کشور آمریکا میترسد و کشورمان ایران نمیترسد؟! ( آپارات )
فیلم لبه پرتگاه ( آپارات ) -دانلود و پخش
ویدیو فیلم مظلومیّت یاقوت ۹ جهالت و خیانت!! ( آپارات )
کیلیپ فیلم مارش من یک رفیق داشتم +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم روغن ترخون موجب لاغرشدن می شود +( آپارات ) پخش
راهکارهای طب سنتی برای میگرن
فیلم دکتر هلاکویی تفاوت نظر در مورد اولویت های زندگی من و.. ( آپارات ) -دانلود و پخش
تبلیغات