پرتره ای که بیانگر شخصیت ترامپ است


به گزارش جام جم آنلاین به نقل از نیشن، نژادپرست، زن ستیز، خودخواه، خودبین، بیگانه ستیز، بیرحم... هفته نامه آمریکایی نیشن جلد شماره این هفته خود را به پرتره « پدیده ترامپ» اختصاص داد. پرتره ای که با کلمات ترسیم شده است: کلماتی که به خوبی شخصیت نامزد جمهوریخواهان برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا نمایان می کند و کلمه هایی که تلخیص سوژه هایی است که وی در مبارزات انتخابتی اش مطرح کرد.

در عین حال، می توان هاله ای را اطراف پرتره ترامپ مشاهده کرد که از کلمه WALL تشکیل شده و اشاره ای به احداث دیوار در مرزهای ایالات متحده آمریکا با مکزیک است. ترامپ از مخالفان ورود مکزیکی ها به آمریکا و از طرفداران پروپا قرص احداث این دیوار است.

همچنین ، آخرین شماره نیشن به تبلیغات ویرانگر میلیونر سیاستمدار اختصاص داشته و نیز دلایلی که ترقی خواهان باید بر اساس آنها در انتخابات 8 نوامبر به هیلاری کلینتون رای دهند. واژگان « هیلاری رئیس جمهور» هم در دایره ای قرمز روی جلد هفته نامه نیشن نقش بسته است.

مترجم: ‌بهرام افتخاری / جام جم آنلاین

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال