یمن خط اول مقاومت بر ضد آمریکا است/ آل سعود ضربه سنگینی برای ارتکاب جنایت های وحشیانه در یمن خواهد خورد


با دیگران به اشتراک بگذارید

یمن خط اول مقاومت بر ضد آمریکا است/ آل سعود ضربه سنگینی برای ارتکاب جنایت های وحشیانه در یمن خواهد خورد

خبرگزاری فارس: یمن خط اول مقاومت بر ضد ایالات متحده است/ آل سعود ضربه سنگینی برای ارتکاب جنایت‌های وحشیانه‌ در یمن خواهد خورد

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: یمن اکنون خط اول مقاومت بر ضد ایالات متحده، صهیونیستم و مزدور بزرگ آن‌ها در منطقه یعنی آل سعود است.

آیت الله عباس کعبی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به موقعیت استراتژیک یمن بیان کرد: این کشور اکنون خط اول مقاومت بر ضد ایالات متحده، صهیونیستم و مزدور بزرگ آن ها در منطقه یعنی آل سعود است، با وجود تمام حملات رژیم سعودی به یمن و جنایت های این رژیم، اما ملت مظلوم یمن به مقاومت خود در برابر رژیم سعودی ادامه می دهند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: با طولانی شدن مقاومت مردمان یمن، ما شاهد رونمایی از موشک های بالستیک و راهبردی این کشور هستیم و برد موشک های یمنی حتی به شهر طایف و شهر ریاض هم می رسد، از آن سو هم شاهد پرتاب موشک از یمن به ناو ارتشی امارات بودیم.

وی در خصوص توان ارتشی یمن تصریح کرد: رونمایی این کشور از موشک های راهبردی نمایان میکند که مقاومت یمن توان گسترش ضربات ارتشی خود را دارد و مناطق راهبردی عربستان از جمله پایتخت این کشور در تیررس موشک های یمنی ها قرار دارد، اما متأسفانه آل سعود از صبر استراتژیک یمنی ها سوءاستفاده کرد و جنایت اخیر را در بمباران مجلس عزاداری در صنعا مرتکب شد و صدها شهروند یمنی را شهید و مجروح کرد.

آیت الله کعبی با اشاره به تبعات جنایت اخیر آل سعود بیان کرد: ارتکاب چنین جنایت های وحشیانه ای از سوی آل سعود به نابودی آن ها و گسترش موشک های بالستیکی یمنی ها منجر می شود، مقاومت یمن قدرت مقابله موشکی را در برابر آل سعود دارد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: آل سعود در آینده ضربه سنگینی را بابت ارتکاب چنین جنایت های وحشیانه ای در یمن خواهد خورد، مقاومت مردمان یمن در برابر آل سود مقدمه ای برای تحولات بزرگ در منطقه و بسترسازی برای مقاومت های دیگر است.

وی در خصوص نقش ایالات متحده در جنگ یمن تصریح کرد: هجوم آل سعود به یمن با چراغ سبز ایالات متحده صورت گرفت، اما اکنون ایالات متحده می بیند که آل سعود در یمن شکست های بزرگی را متحمل شده است و به همین علت ایالات متحده سخن از دخالت ارتشی در یمن می زند.

عضو جامعه مدرسین در پایان خاطرنشان کرد: قلعه مقاومت یمن مستحکم تر از آن است که دخالت ارتشی ایالات متحده در یمن آن را از بین ببرد، ایالات متحده در خلیج فارس، دریای عرب و دریای مدیترانه شکست خواهد خورد.

– براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد –

گردآوری توسط : شهداد ه.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به ادب نافه گشايی کن از آن زلف سياه
««« »»»
جای دل‌های عزيز است به هم برمزنش

یمن خط اول مقاومت بر ضد آمریکا است/ آل سعود ضربه سنگینی برای ارتکاب جنایت های وحشیانه در یمن خواهد خورد

TT / 34 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال